Премини към съдържание

Покана "Троен старт" със семейството на Lancer


victor

Препоръчано мнение

Защо издаде името на момичето бре Лео ??? :lol:

Не бях аз, беше едноръкия. Бих поканил мацката на "двоен старт", ама ме е срам затова няма да го напиша :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 171
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Не бях аз, беше едноръкия. Бих поканил мацката на "двоен старт", ама ме е срам затова няма да го напиша :)

 

А мен ме беше срам да напиша, че искам да я поканим във форума :D :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде и тук да се включа и спирам, че станах на всеки тест-драйв мерудия... :icon_blush:

Искам да изкажа специални благодарности на Блакан Стар Пловдив за специалното отношение към клуба и за добрата организация, която бяха направили! :icon_thumbup: :icon_clap:

Ще се видим отново на Пампорово! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде и тук да се включа и спирам, че станах на всеки тест-драйв мерудия... :icon_blush:

Е то защото приключи тест-драйва, за това така говориш........ :lol: :lol: :lol: .....Иначе ми се струва, че щеше да продължиш (с мерудията ) :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Явно от Пловдивския филиал на Балкан стар, са подозирали, че може да им направите масирано присъствие и са се подготвили да ви посрещнат добре. :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от новата колежка :mitsu-smiley: :icon_thumbup: ........ няколко снимки и от мен , а другите вероятно са с цензура ;) http://www.snimka.bg/album.php?album_id=302296

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от новата колежка :mitsu-smiley: :icon_thumbup: ........ няколко снимки и от мен , а другите вероятно са с цензура ;) http://www.snimka.bg/album.php?album_id=302296
Здрасти, зддрасти......Айде вече официално :Добре дошла в клуба........Пожелавам ти следващата ти кола, да е тази от аватара...... :icon_thumbup: :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
Айде и тук да се включа и спирам, че станах на всеки тест-драйв мерудия... :icon_blush:

Искам да изкажа специални благодарности на Блакан Стар Пловдив за специалното отношение към клуба и за добрата организация, която бяха направили! :icon_thumbup: :icon_clap:

Ще се видим отново на Пампорово! :icon_thumbup:

 

Напишете моля Репортаж - статия за тест-драйва.

Нека има нови попълнения в сайта ни. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от новата колежка :mitsu-smiley: :icon_thumbup: ........ няколко снимки и от мен , а другите вероятно са с цензура ;) http://www.snimka.bg/album.php?album_id=302296

 

Този Ванката бе... неотлъчен

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, зддрасти......Айде вече официално :Добре дошла в клуба........Пожелавам ти следващата ти кола, да е тази от аватара...... :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

 

 

Благодаря :) и на сивото Ево не бих се разсърдила..... но стига мечти,я да си карам мойто малкото ... :mitsu-smiley: :drive: :no2:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от новата колежка :mitsu-smiley: :icon_thumbup: ........ няколко снимки и от мен , а другите вероятно са с цензура ;) http://www.snimka.bg/album.php?album_id=302296

 

 

 

През деня сме Клуб Мицубиши България а , вечер-сутрин Клуб Без Граници , с любезното съдействие на г-н Djack Daniels.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

През деня сме Клуб Мицубиши България а , вечер-сутрин Клуб Без Граници , с любезното съдействие на г-н Djack Daniels.

Добрия стар чичо Jack... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добрия стар чичо Jack... :icon_blush:

 

 

 

Ха, Данчо - личеше си, че имате кръвна връзка , можеше и да се потвърди в някоя лаборатория ,хахахха колко от чичо ти има в теб.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Напишете моля Репортаж - статия за тест-драйва.

Нека има нови попълнения в сайта ни. :)

Ще има и статия - репортаж Светльо :) Само че утре, сега отивам да се трудя :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще има и статия - репортаж Светльо :) Само че утре, сега отивам да се трудя :icon_thumbup:

Сега, да не пуснеш онези нощните снимки (с чичо ти :icon_doh: )

Ама беше много яко, а?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега, да не пуснеш онези нощните снимки (с чичо ти :icon_doh: )

Ама беше много яко, а?

Тошко... то чичо ми беше там :icon_blush: Не отричам. Ама трудно си тръгна след това :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде стига сте си признавали кой колко се напи, че...целия форум ни разбра :giggle: :icon_drunk: /добре че заличихме снимковия материал/ :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде стига сте си признавали кой колко се напи, че...целия форум ни разбра :giggle: :icon_drunk: /добре че заличихме снимковия материал/ :P

 

Е то стана ясно и без снимков материал, но в репортажа дето ще го пишете - сигурно ще упоменете, че добрата организация и очарованието от тест-драйва ви е подтикнало и към приятни изпълнения в ..нощно заведение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Незнам, ама това ЕВО нещо ми слабее :icon_crying:

 

А чичо Джак...

 

P.s. някои доста си потанцуваха с него! Дайте снимки от нощния тест драйв ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...