Премини към съдържание

Покана "Троен старт" със семейството на Lancer


victor

Препоръчано мнение

Нямам визитки,но се заговорихме с момчето.Не е от форума и няма желание да бъде. :icon_box: Снимах Ево-то ,но не знам дали е етично,да му качвам снимките,защото мисля,че ще се разсърди.

 

Хмм...А ти имаш ли някаква идея, защо пък така категорично не иска да бъде сред нас?! Да не е някой от голямото добро утро, с вирната гага?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 171
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Хмм...А ти имаш ли някаква идея, защо пък така категорично не иска да бъде сред нас?! Да не е някой от голямото добро утро, с вирната гага?

Ами след 5-минутния ми разговор с него...................май има нещо такова.Когато снимах колата,се постара да разбера,че е негова.Част от разговора беше малко нелеп:

Аз- "да разбирам ли,че Ево-то е твое?"

 

Той-"да,ако не ти харесва обаче,да го връщам "

 

Аз-"е как да не ми харесва,това е Ево"

 

Той-"Мдааа,хубава кола имам"

 

Аз-"Аз пък имам Еклипс" -като това прозвуча все едно имам самолет :) ,а мъжът ми се заливаше от смях.

 

Беше момче на не повече от 25-26 год.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.....

Беше момче на не повече от 25-26 год.

 

Възможно е собственика на Евото, още да е в процес на лекуване на самочувствието си.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Велико ,няма ли още снимки от Бургас ?

 

Има още няколко, ама утре/вече днес/ ще ги кача, че ми са в офиса.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето още малко запечатани моменти от тест-драива в Бургас.

 

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=301550

Благодаря ти за снимките пратих ги и на жена ми да ги гледат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето 2-3 снимки и от мен.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=30...amp;pid=8572894

Само да вметна за по-горната (където ме питаше Емо), че това наистина е с ЕВО-то. Най много да са ме снимали по време на смяната от 3-та на 4-та предавка, понеже не вдигам крак от педала на газта :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това няма как да е краят на 4-та предавка. Скоростният лост е в положение 2-ра или 4-та...така, че според мен е така, както казва Тошко :rijden: ........и защо не сте привлекли русата госпожица във форума? :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, имаше ли в шоурума червено ЕВО MR?

Да. Има. И е голям разкош. Като влязох вътре и с триста зора ме изкараха. :) Не знаех кое първо да докосна или погледна.

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

и защо не сте привлекли русата госпожица във форума? :P

А кой каза, че не сме :P във форума е от днес и то не само като зрител, а и като колежка с :mitsu-smiley: :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А кой каза, че не сме :P във форума е от днес и то не само като зрител, а и като колежка с :mitsu-smiley: :icon_dance:

И ника и е ....?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А кой каза, че не сме :P във форума е от днес и то не само като зрител, а и като колежка с :mitsu-smiley: :icon_dance:

Като не ходят по барбекюта - така само ще я гледат на монитора ;-)

Ние нали сме с връзки - се запознаваме още преди нещата да са станали факт

Хахахахахахахахахаха

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И ника и е ....?

Еее сега-да не съм клюкарка :giggle: тя като реши-ще се запише :P Айде стига сме спамили , че ще ни дърпат ушите :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еее сега-да не съм клюкарка :giggle: тя като реши-ще се запише :P Айде стига сме спамили , че ще ни дърпат ушите :icon_blush:

А момент моля, това не спам, тази работа се нарича "привличане на нови членове към любимия ни клуб".

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А момент моля, това не спам, тази работа се нарича "привличане на нови членове към любимич ни клуб".

Ами аз свърших тази работа с привличането :beach: нова колежка, ново Митцу :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, той Ванката веднага я е налазил. Ей женкариноо! :icon_thumbup: Но не ронете сълзици!

Защо издаде името на момичето бре Лео ??? :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Снощи съм пропуснал да пиша за най интересният момент: При 180км/ч. на 6-та-моментният разход го закова на 4.8......... :icon_doh: :wacko2:

И на мен ми се струваше мит това за ниския разход на дизела... Докато не се уверих сам. Аз карах колата, когато даде такъв разход :icon_thumbup: Направо не е за вярване. Дилъра на :mitsu-smiley: , който се возеше с нас каза, че до Смолян с ръчкане му е дала разход 5.5/100... Много пъргав автомобил :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да. Има. И е голям разкош. Като влязох вътре и с триста зора ме изкараха. :) Не знаех кое първо да докосна или погледна.

:rulez

 

Това е ЕВО-то на моя човек от Плевен........скоро ще го налазим :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А кой каза, че не сме :P във форума е от днес и то не само като зрител, а и като колежка с :mitsu-smiley: :icon_dance:

 

Бързо, проверявайте никовете на новозаписалите се........................ :icon_thumbup: :icon_blush: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чак пък новозаписали се..... Хората не са като мен, следят форума с години :D и после си купуват диаманти.... Да не са като мен, купих го, че чак тогава ви открих....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...