Премини към съдържание

Драг-а при Дупница


Nikon

Препоръчано мнение

Ехеееееееее....за нова година може да стане викаш :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 102
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Не мога да сколасам да го направя :( Засега съм нарязал клипчетата на малки парченца и трябва да го сглобя, ама нали съм ергенин и не се прибирам по няколко дни в нас :D Не съм забравил иначе. Тази седмица ще гледам да го довърша. Finish him!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е па щом е зарад жени, простено да ти е :icon_angel: Споко, когато стане - тогава. Аз само така си питам профилактично :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е лесно да си ТУРБО ГЪЗАР и то от Перник !!! :) А голфаджия май се раждаш,не ставаш.

Това е диагноза.

А ето какво имаше пред нас като се прибрах от работа вчера.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малейй. Еми ако ти се занимава ги качи в транзита, ако не са по-големи от 1GB като файлове. Пък ако не, ги метни на 2 DVD-та и може да се засечем да ги взема, ама ще мога след 9.30

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • преди 2 седмици ...

Пффффффффффф...време беше :)

 

П.С. Лео, шапка ти свалям пред творението!!! Евала! Заслужаваше си чакането!!

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ааа.... Уникално!!!!! Браво на Леоооо :) :icon_clap: :icon_clap: :icon_clap: (под секрет... щом и хондаджии завидяха... :D ) :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еее, радвам се - малко добри отзиви. То стана голяма епопея. По принцип го почнах още като се прибрахме от драга (преди 1 месец), ама нали съм си хаймана и женкар и откачалник, та цял месец го правих :) Но поне научих програмата и следващото обещавам да е много по-добро и с повече ефекти :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Заслужаваше си чакането. :worthy: :first: :icon_rock: :icon_thumbup:

:icon_clap: :icon_clap: :icon_clap: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еее, радвам се - малко добри отзиви. То стана голяма епопея. По принцип го почнах още като се прибрахме от драга (преди 1 месец), ама нали съм си хаймана и женкар и откачалник, та цял месец го правих :) Но поне научих програмата и следващото обещавам да е много по-добро и с повече ефекти :)

 

 

 

Уникално! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лео не искам да ти опорочавам труда, нооооо си сбъркал България в самото начало на клипа :icon_n_oops: , много съжалявам, че аз бях този който го видя :(. Иначе клипа е страхотен - поздравления за добре свършената работа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...