Премини към съдържание

Амортeсьори предни


nikip

Препоръчано мнение

Здравейте.Може ли някой да помогне с информация за предни амортисьори за Спейс Ранър 1.8 97 г.4х4,122кс.Марка,сервиз,цена.Нещо.

Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Началото на годината сменях на Space Wagon 2,0 96 г. Не знам на Рънър 4Х4 дали са същите. Оригиналните при мен, със смяната в Ратола излязоха 440 лева - за двата. Предполагам, че ако пуснеш лично ма Мирослав с номера на рамата, ще ти каже цена.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Началото на годината сменях на Space Wagon 2,0 96 г. Не знам на Рънър 4Х4 дали са същите. Оригиналните при мен, със смяната в Ратола излязоха 440 лева - за двата. Предполагам, че ако пуснеш лично ма Мирослав с номера на рамата, ще ти каже цена.

 

или на мен :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

или на мен :)
Еми дай му направо цена.....МВ-573608 им е номера....
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Здравейте, за да не отварям нова тема за това да попитам тук,

от сервиза ни казаха че по-натам трябва да сменим предните амортисьори, но можем още да караме с тези.

Сега на Нова годиан по един черен заснежен път влязох в една доста голяма дупка, ама доста голяма казвам наистина голяма до средата на джантите ми беше, просто леда под колата се пропука и друснахмено за щастие успях да изляза сама.........та от тогава по неравен терен се чува едно свистене на пресекулки само като минавам бубуна или по-голяма неравност, едно като подсвиркане и се чува отпреде, може ли да идва от амортисьора това?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, за да не отварям нова тема за това да попитам тук,

от сервиза ни казаха че по-натам трябва да сменим предните амортисьори, но можем още да караме с тези.

Сега на Нова годиан по един черен заснежен път влязох в една доста голяма дупка, ама доста голяма казвам наистина голяма до средата на джантите ми беше, просто леда под колата се пропука и друснахмено за щастие успях да изляза сама.........та от тогава по неравен терен се чува едно свистене на пресекулки само като минавам бубуна или по-голяма неравност, едно като подсвиркане и се чува отпреде, може ли да идва от амортисьора това?

 

Да не опира гумата в кората под калника? Щот туй е много лошо. И не идва от амортисьора. Само от едната страна ли се чува?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дам само от лявата страна някаде или под кората в колата или под капака някаде.

 

Каква гума да опира? Гумените капачки отгоре които са?

 

____

 

оооооо ясно разбрах те............ами не знам може,

ама по-скоро не е това, щото ако е от гумата в котата ще се чува пристъргване, а звука е по-скоро подсвирване.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да не се е счупила пружина при падането в дупката? Като е паркирана колата на равно, предницата на колата хоризонтална ли е? И според мен някъде нещо опира за кратко време при влизане в неравност. Или нещо се е откачило (кора или друго) и при неравност пада надолу и просвирва в гумата, или гумата се качва много нагоре. Без да се вкара на канал можем само да гадаем. :bb:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да така е ама не звучи като на опиране, това е най странното, звучи като скрибуцане, нискочестотно.

Оки мерси все пак наистина е трудно така да се каже, ще я закараме на канал и дано да се разбере какво е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Може ли някой да помогне с информация за предни амортисьори за Спейс Ранър 1.8 97 г.4х4,122кс.Марка,сервиз,цена.Нещо.

Благодаря предварително.

 

 

 

имам точно от 4х4- 300лв. 0898/789798

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравйте. Проблема ми е в лагерите на предните амортисиори на Макферсона. Разбиват се за окoло 7-8 месеца. Смених дори тампона на левия и пак се разбиха. Може би пластмасата не издържа? Или това е детска болест на Sp.Star? Опитах да преработя притискача на пружината, но резултата не ми харесва. Моля за съвет или ремонт! Благодаря! 0888908816-Пловдив.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Във връзка с проблема ми за предно окачване на Space Star, по точно лагери на Макферсона искам да попитам: еднакво ли е предното окачване на Каризма и на Спейс Стар? Изхождам от това, че се произвеждат на едно и също място. Моля препоръчайте сервиз или специалист в тази област!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Във връзка с проблема ми за предно окачване на Spase Star,пo точно лагери на Макферсона искам да попитам.Еднакво ли е предното окачване на Каризма и на Сп.Стар? Изхождам от това че се произвеждат на едно и също място.Моля препоръчайте сервиз или специалист в тази област!
Ами нямат нищо общо колега(освен че се произвеждат на едно и също място)......Ти сигурен ли си че проблема ти е в лагера ???..... Чупи ли ги лагерите, или само ти тропа ?.....Може да я погледнем, но след някой ден, че в момента съм зает доста.....Пиши на Л.С. и ще се разберем.......

А, и още нещо......Не бързай като пишеш, че много грешки правиш...... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...