Премини към съдържание

Чип за Лансър 2008


Rangel Simov

Препоръчано мнение

Питах вече веднъж в друга тема, никакъв отговор. Никой ли не знае дали Балкан Стар слагат чипове и на каква цена?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Питах вече веднъж в друга тема, никакъв отговор. Никой ли не знае дали Балкан Стар слагат чипове и на каква цена?

 

 

Най добре да звънеш едно телефонче в БС и да ги питаш , а аз видях един колега с чип , но не го разпитвах много къде и кога го е слагал , но ако го видя пак ще питам - обещавам .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чипове, за който и да е Лансър, все още не се предлагат в Балкан Стар, всичко друго, което се сложи води до отпадане на гаранцията!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дам, знам че водят до отпадане на гаранцията, за това всичко друго различно от БС отпада. Жалко, дано до като направя 10тина хиляди, почнат да слагат :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дам, знам че водят до отпадане на гаранцията, за това всичко друго различно от БС отпада. Жалко, дано до като направя 10тина хиляди, почнат да слагат :).

Съмнявам се, че изобщо ще предложат. Ти даже си с дизел, който не е на Мицубиши.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

БС имат чип за 2,0 DI-D и си мисля, че в един момент ще почнат да го предлагат и за Лансер, но не знам дали няма да се други настройките в сравнение с Аутландъра.

По спомен данните бяха 166к.с и 340 - 350 Nm въртящ момент.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

нещо се обърка, за друга тема съм и да не пиша - поствам това.... А как се трие пост?

:sorry:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...