Премини към съдържание

Задни амортисьори


novak

Препоръчано мнение

Задните ми амортисьори май са за смяна вече. В detali.ru излиза само MR455682 като парт номер за амортисьора. ВИН-а ми е JMBSNEA3AXZ002292

Някой може ли да ми даде парт номерата на съответстащи Koni или Kayaba? Интересува ме и как возят и как им вървят цените :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Задните ми амортисьори май са за смяна вече. В detali.ru излиза само MR455682 като парт номер за амортисьора. ВИН-а ми е JMBSNEA3AXZ002292

Някой може ли да ми даде парт номерата на съответстащи Koni или Kayaba? Интересува ме и как возят и как им вървят цените :)

Кони - 8040 - 1234

Каяба - мммм............ трябва да слезна долу , след 2 часа ще имаш отговор.........

Конитата ти препоръчвам червени да си вземеш че жълтите са мн. твърди - цената им е около 170-180 лв. /бр. и са мн. по добри от оригиналните , аз карам с такива и съм невероятно изненадан от поведението им..............

Каябата са G-track серията или нещо такова беше, имам ги в наличност и са по 130лв. /бр.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...

Моето Галантче го взех със червени задни конита и се държи перфектно на пътя!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

DJ Tymbi, червено КОНИ или червени Каяба (моите са червени HAW с червени пружини) или какво става за червени пружини? Аз говоря за предни обаче...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

DJ Tymbi, червено КОНИ или червени Каяба (моите са червени HAW с червени пружини) или какво става за червени пружини? Аз говоря за предни обаче...

Всичко става, обаче червените пружини са с 4 см по-къси. Това значи, че амортисьора ти ще работи на друга граница, т.е. по-долу и хода му ще се скъси и в някоя дупка може да удариш клапановата система, която е долу в амортисьора и да блокира...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи по-добрите са Кони (червено)? Да попитам какви са - маслени или газови? Също така трябва ли да се сменят и пружините задължително?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи по добрите са кони(червено).Да попитам какви са маслени или газови.Също така трябва ли да се сменят и пружините задалжително ?

Ето ТУК да почетеш по темата малко...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...