Премини към съдържание

Медийна звезда :)


Препоръчано мнение

Ванка - медийна звезда. Къде ги тези евтини сигми по 5 000 :)

 

http://vbox7.com/play:124a525d

У Швабско бе........ :D ....Ванката е :first: .....Ванката е нашият човек...... :icon_thumbup:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако махнат акциза или го намалят драстично няма да е такова положението. Друг е въпроса че е чужд номер всеки те заглежда, аз като карах с английския бях като атракция, всеки си кривеше врата да гледа ...може да са гледали Галанта, знае ли човек

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ванката е наш човек! Скромен, със Сигма и симпатяга :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А Ванката але але алеееее :mitsu-smiley: :icon_clap:

Но определено това с акцизите е много не доизмислено :icon_blush: Според мен не е редно един път платен акциза от някои Европеец, да се плаща отново от Българин закупил колата втора ръка, без значение от коя държава в Европа. Просто това според мен е пълна кражба на държавата спрямо нас. :icon_censored:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И румънците се оплакват от техните акцизи, но те поне си произвеждат возилата и си защитават родното производство....... Пък ние какво защитаваме?

Да, стана шумно, някой са се осетили, но какъв % от мощните и луксозни автомобили са регистрирани така? Малък. На държавата и пука, че не може да събере акциза за 5% от тези коли, а се гуши с парички, защото някой поискал и имал възможност да си купи хубава кола.......

Бе дерат си ни и това е!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я гледай ти Ванката как се е барнал! Ванка това случайно ли е снимано или имаше сценарий, много отработено, като кино звезда действаше!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...