Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Въпроси за пинин


Препоръчано мнение

Здравейте колеги .. първо да кажа ,че търсих и не намерих нужната за мен информация :) Джипчето е паджеро(шогун) пинин 2.0 ГДИ 2001 автомат супер селект. Трябва ли да свети "GDI ECO" при каране или палене ,възможно ли е от некачествен бензин да светва индикатора,който наподобява мотор(chek engine) .Благодаря предварително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
Здравейте колеги .. първо да кажа ,че търсих и не намерих нужната за мен информация :) Джипчето е паджеро(шогун) пинин 2.0 ГДИ 2001 автомат супер селект. Трябва ли да свети "GDI ECO" при каране или палене ,възможно ли е от некачествен бензин да светва индикатора,който наподобява мотор(chek engine) .Благодаря предварително

 

Ако ти свети индикатора непрекъснато си имаш проблем. Нормално е да свети само при запалване, като се чекира и после, ако всичко е нормално трябва да загасне. Иди си направи една диагностика.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А какво е това GDI ECO , че аз на предната ми кола/КАРИЗМА ГДИ/ не си спомням да съм имал. Препоръчвам ти от бензиностанции ЕКО да зареждаш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тези GDI-та които нямат разходомер за горивото имат лампа на таблото GDI ECO. Направени са за да може водача при желание да държи двигателя в икономичен режим на работа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля като колегата Millen_z че въпросната лампа трябва да свети когато колата се кара икономично и да загасва, когато се настъпи педала за газта.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...