Премини към съдържание

Mitsubishi Space Wagon 2.4 Gdi


Препоръчано мнение

Имам разбит шарнир и не мога да намеря да си закупя , ако може някой да помогне.

 

Е нали си намерил уж...............говорехме даже по тел-а.........какво стана?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 61
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Шарнира където го докараха от сервиза не става. Също отгоре не е с гайка , но е по малък и казаха , че бил за Каризма. Сега набихме стария , но той няма гумения маншон и няма да кара.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,ако не се лъжа, шарнирът ти върви в комплект с носача.По картинка поне е така.За оригинална част.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Шарнира където го докараха от сервиза не става. Също отгоре не е с гайка , но е по малък и казаха , че бил за Каризма. Сега набихме стария , но той няма гумения маншон и няма да кара.

Нямаш особено големи алтернативи ,защото и аз го нямам...........в твоя случай най добре е да се рециклира........

Шарнира се избива от носача........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Шарнира веднъж вече го избивахме и е скъсан моншона отгоре , след това отново го нобихме , но вече два дена го карам без маншон и се опасявам че не става за нищо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

До утре до 10.00ч. ще ти пиша , защото ми обещаха да проверят на още някои места.Ако може дай номер на телефон за да ти се обадя утре . Моят е 0885832555 само ми кликни и аз ще те наберада се разберем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

До утре до 10.00ч. ще ти пиша , защото ми обещаха да проверят на още някои места.Ако може дай номер на телефон за да ти се обадя утре . Моят е 0885832555 само ми кликни и аз ще те наберада се разберем.

А пък ако не намериш-и аз го имам при мен на склад.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...