Премини към съдържание

Препоръчано мнение

  • преди 1 месец ...

Имам такова, като го взех ми харчеше в града 12-13! Направих му едни работи, верно върви по- бавно, но разхода падна на 8/100!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

имам такова като го взех ми харчеше в града 12-13! напражих му едни работи ,верно върви по- бавно но разхода падна на 8/100!

 

 

Какви са тези работи ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Е как по-точно омагьоса тази помпа, разкажи малко. И колко по-малко върви джипа?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
Някой компетентен колега, в областта на омагьосване на горивни помпи? :)
Ами колегата "магьосник" се появи септември месец, и от тогава го няма никакъв...... :lol: .....Ти да не вярваш наистина, че може да се свали разхода от 13 на 8 литра ???....Иначе, аз познавам един магьосник, но той ги прави хем да си вървят доволно, хем да харчат нормално......
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами колегата "магьосник" се появи септември месец, и от тогава го няма никакъв...... :lol: .....Ти да не вярваш наистина, че може да се свали разхода от 13 на 8 литра ???....Иначе, аз познавам един магьосник, но той ги прави хем да си вървят доволно, хем да харчат нормално......

 

Да ти кажа колега...бях повярвал, че е възможно такова нещо, чак до 8/100 да го смъкне, не! Мислех си че наистина може да се намали.

А би ли споделил твоето предложение, хем да върви, хем да не гори като ламя. На мен за вървеж, не ми трябва повече, трябва ми, да ми падне разхода поне малко!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...