Премини към съдържание

Oткраднаха ми капаците


Препоръчано мнение

аааа значи тая сутрин слизам до колата и гледам капаците ми ги няма :icon_n_giljotiini: искам да попитам каде може да се продадат такива капаци ??

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Успокой се бе човек, и вземи обясни кои капаци са ти откраднали........Тези на двигателя и багажника, или тези на джантите.....Щото ако са първите, сигурно и други неща ти липсват......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Успокой се бе човек, и вземи обясни кои капаци са ти откраднали........Тези на двигателя и багажника, или тези на джантите.....Щото ако са първите, сигурно и други неща ти липсват......

на джантите http://media.snimka.bg/0083/006420671.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

аааа значи тая сутрин слизам до колата и гледам капаците ми ги няма :icon_n_giljotiini: искам да попитам каде може да се продадат такива капаци ??

Не вярвам някой да ги е откраднал за да ги продаде.По-скоро някой от града с Мицубиши ги гепил за себе си.Не всички, които карат Мицубишита са свет!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е да ама нали се сещаш, че ако ги сложи на собствената си кола, се ще си ги позная някъде (ако съм аз де) и ще има чупени кокали, пък после да ме съди!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе и тасове ли крадат в днешно време... баси... както едно време на Москвичите им крадяха чистачките. Мислех, че това вече е отминало, но явно хич не сме "мръднали" напред :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бе крадат, бе, всичко крадат!

Колега, това е някой "наш"...... Тасове има на всяка кола, баш пък твоите ли? Огледай се из града, ако го набараш кой е - само си ги вземи и му сложи една визитка на клуба под чистачката....

Иначе - не знам откъде да си ги намериш. Един колега беше споделил, че си изрязал диамантчетата и си ги залепил на таса, на Ечика, като му купувах джанти от един Тойота фен - бяха облепени по капачките с Тойота лепенки.... всякакви фенове има.....

При нас в този форум, се оказва, че :mitsu-smiley: е култура................

Да бъдем културни!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мене ми откраднаха веднъж емблемата отпред пред двигателя, а за капачките на винтилите да не говорим колко пъти, та какво остава за тасовете на колегата. Такъв като го хванеш на място ръчичките да му счупиш :icon_box: :argue: :icon_wwf: :icon_n_bash: :guns: :gun2: :nunjaku: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да си помагаме , да пускаме снимки на откраднатите неща и който от форума забележи кола с такива части да сигнализира във форума , а може и частите да не ги е гепил собственик на :mitsu-smiley: а да ги поръчал на не когото трябва / има хора си правят пари с поръчки на части от коли по улиците/.

 

Вече имаме снимка на тазовете аз лично ще се оглеждам по морето .

А това с визитката е добра идея , да ни видят , че заедно сме силни , нали това е и идеята на форума :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...