Премини към съдържание

Цена на труда за смяна на бутала?


Препоръчано мнение

Задължително смени лагерите.Също и биелите eagle h за пример.Защото от написаното до тук съдя че мислиш доста да я издуваш :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

 

Да,като поръчвам буталата заедно с биелите ще бъдат.Кофтито е само че първо трябва да се отвори двигателя да се видят какъв размер бутала ще трябват и чак тогава да се поръчат и те докато дойдат...Поне ще си заслужава чакането :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно така иначе рискуваш да си имаш еклипс в насипно състояние(като мене) докато върнеш или продадеш частите и си купиш нови :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да трябва много да се внимава да се порачват точните части :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да трябва много да се внимава да се порачват точните части :good:

 

Ами ако мотора е бил в движение, гаранция блока няма да е мръднал!!

Моята е на 160 000 мили и е в супер състояние като го измерих!

Иначе "майстури" много, не ги слушай, и на мене един ми разправяше за ризи...

4г63 блока може спокойно да се шлайфа до 86-86.5 мм, демек 2-ри трети ремонт!

За по-нататък не препоръчват!

 

А твоят двигател е атмосферка и ще го турбинираш, така ли?

Доста работи ще ти трябват :)

Виж това:

 

http://www.angelfire.com/il2/freestyle/turboconversion.html

http://www.dsmtuners.com/forums/showthread.php?t=48231

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да в движение е блока дори сега карам с него,мерил съм компресия- перфектна е!Ще го турбинирам двигателя но задължително и бутала защотото съм на 10,4 :1.Благодаря за материалите много са интересни наистина :icon_thumbup: Ще става бавно но единствено смяната на бутала ги мисля много защото ще се отваря двигателя и искам всичко да стане перфектно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да в движение е блока дори сега карам с него,мерил съм компресия- перфектна е!Ще го турбинирам двигателя но задължително и бутала защотото съм на 10,4 :1.Благодаря за материалите много са интересни наистина :icon_thumbup: Ще става бавно но единствено смяната на бутала ги мисля много защото ще се отваря двигателя и искам всичко да стане перфектно.

Ми освен като си готов, да свиркаш........ И да пристигаме на "почивка" в Бургас.....Само трябва да подсигуриш подемник, че моя не влиза в багажника на Галанта....... :tooth: :tooth: :tooth:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да задължително ще държа в течение и като стане всичко ОК ще направим и други турбо зверове :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...