Премини към съдържание

Заглъхване на 1ва


Препоръчано мнение

Здравейте, от известно време колтчето ми леко заглъхва на 1ва.. оборотите просто падат като отпусна изцяло съединителя вместо да вървят само нагоре.. това е при 1000-1800 оборота.. като подам повече газ, заглъхването отслабва... на 3000-4000 оборота изобщо го няма. Вчера ходих на елкон, цитирам резултата: "За мен колата ти е перфектна", от какво може да е това?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имах същия проблем с моята carisma 1.9TD, оказа се че е центровка на помпата.

Майстора е пипна тук и там и еврика сега не ми глъхне на ниски обороти.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Е, значи все пак не е перфектна :)

 

Най-вероятно свещи, кабели, дистр. капачка и т.н. ама след това изявление от елкона :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година имах подобен проблем, когато колата е студена притръгване глъхне и "забива" муцуната, а при подаване на повечко газ го нама глъхненето. Причината излезе в разцентровани клапани и при центровката им всичко си стана окей.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година имах подобен проблем, когато колата е студена притръгване глъхне и "забива" муцуната, а при подаване на повечко газ го нама глъхненето. Причината излезе в разцентровани клапани и при центровката им всичко си стана окей.

 

 

Ще опитам това, благодаря!

:good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...