Премини към съдържание

Компютър за Лансер


Miro07

Препоръчано мнение

Колеги, една моя позната е закъсала здравата. Компютърът на Мицубишито и Лансер се е скапал. Колата е произведена 1989 г. с 1500 куб. двигател. Номера на компа е : md149935/ e2t33480

Който може да помага. Предварително благодаря и дано закърпим положението. :):)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, една моя позната е закъсала здравата. Компютърът на Мицубишито и Лансер се е скапал. Колата е произведена 1989 г. с 1500 куб. двигател. Номера на компа е : md149935/ e2t33480

Който може да помага. Предварително благодаря и дано закърпим положението. :):)

при мен с поръчка е 3377лв срок на доставка 10-15 дни това е .

а номера мd149935 e стария проверих има заменен

това е оригиналния за които ти говоря ако съответно намерите стар

втора употреба ще трябва да се програмира за вашия автомобил

трябва да се качи на тестер.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абре, вие ме утрепахте, 3377 лв. за нещо което по принцип струва не повече от 450 Евро...........чисто ново............ :icon_bye: Да не говорим че в E-bay се намират и по 70 - 100 евро...... :D

Като с лагер на главината................за Еклипса и Галанта са едни и същи, само че при вас ми искат 660 лв. а аз го взех за 170 лв. :angry:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абре, вие ме утрепахте, 3377 лв. за нещо което по принцип струва не повече от 450 Евро...........чисто ново............   :icon_doh:  Да не говорим че в E-bay се намират и по 70 - 100 евро......  :D

Като с лагер на главината................за Еклипса и Галанта са едни и същи, само че при вас ми искат 660 лв. а аз го взех за 170 лв. :angry:  :D

dj Tumbi провери по номера в някои саитове и виж затова уточних този

компютър не се произвежда има нов а тои е на тази цена .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колега наи добре потърси втора употреба при нас може да го тестваме

а цената за това е минимална, за цената на новия знам че е висока. но такава е и в Европа пак подчертавам това е цена за оригинала .

MD 161174 новия номер

произвеждат го 5 различни производителя затова не се подвеждаи ако

на него не пише MITSUBISHI

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

абе адаш не излагаи името моля те ...

по-добре да беше си премълчал за такваз цена ...

89-та автомобил кои ще даде 3350 лв за ква да е част...

смешно е не че часта струва толкова а че въобще го предлагаш!!!!!!!

тя часта може да струва и 37 000....

преди много години имах вектра - за хидравлична реика ми искаха 3200 лв без монтажа... няколко месеца по-късно продадох колата за 4500 лв и бях на далавера ...

какво повече да кажа :mad:

 

може би единственото което мога да кажа е: ако това беше някои автомобил легенда, ако беше х-стотин конски сили, ако беше 1967-ма производство ... и т. н. тогава си струва да 5к лева един чаркуляк ... ама сега ....

по шваке таз кола ще струва колкото резервната си 4аст!!!!!!!!

 

ПС: имам един въпрос лично към теб - мислиш ли че някои някога си е купувал толкова скъпа част за толкова стар и ефтин автомобил ?

 

наистина очаквам да ми кажеш :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Човека предложи помощ, а ти го съдиш за това?

С какво спомагат персоналните нападки?

Каква връзка има мнението ти с темата на автора?

С какво е полезно на другите това мнение?

 

ПП. Правописа много ти куца - буквално на всеки ред!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

BAlexandrov повдигна една тема, която ми се струва важна. С голямо удоволствие чета почти всичко написано тук и считам, че форумът е много полезен, хората-симпатични и добронамерени. Не мога обаче да не отбележа, че правописът куца като цяло. Лесно може да се види кои грешки са механични, т.е. погрешно натиснат клавиш и кои дразнещо повтарящи се, като "ефтин" вместо "евтин", "шофиор" или "шофйор" вместо "шофьор" и т.н., да не правя подробен анализ, че не ми е това професията.

 

Обръщам се съвсем добронамерено и с приятелски чувства към всички колеги:

 

КОЛЕГИ, НЕКА ДА УВАЖАВАМЕ СЕБЕ СИ И СОБСТВЕНИЯ СИ КЛУБ! НЕКА ДА ОБЪРНЕМ ПОВЕЧЕ ВНИМАНИЕ НА ПРАВОПИСА, ЗАЩОТО НАЧИНЪТ ПО КОЙТО ИЗЛАГАМЕ В ПИСМЕН ВИД МНЕНИЕТО СИ ГОВОРИ ЩО ЗА ХОРА СМЕ!

НЕКА ДА НАПРАВИМ ТАКА, ЧЕ ФОРУМЪТ НИ ДА НЕ ЗАПРИЛИЧА НА МАЛОУМНИТЕ ФОРУМИ, С КОИТО Е ПЪЛНО НАПОСЛЕДЪК В ПРОСТРАНСТВОТО.

 

Уф! Казах си го, дано никой да не се е обидил, защото не беше това целта.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

BAlexandrov повдигна една тема, която ми се струва важна. С голямо удоволствие чета почти всичко написано тук и считам, че форумът е много полезен, хората-симпатични и добронамерени. Не мога обаче да не отбележа, че правописът куца като цяло. Лесно може да се види кои грешки са механични, т.е. погрешно натиснат клавиш и кои дразнещо повтарящи се, като "ефтин" вместо "евтин", "шофиор" или "шофйор" вместо "шофьор" и т.н., да не правя подробен анализ, че не ми е това професията.

 

Обръщам се съвсем добронамерено и с приятелски чувства към всички колеги:

 

КОЛЕГИ, НЕКА ДА УВАЖАВАМЕ СЕБЕ СИ И СОБСТВЕНИЯ СИ КЛУБ! НЕКА ДА ОБЪРНЕМ ПОВЕЧЕ ВНИМАНИЕ НА ПРАВОПИСА, ЗАЩОТО НАЧИНЪТ ПО КОЙТО ИЗЛАГАМЕ В ПИСМЕН ВИД МНЕНИЕТО СИ ГОВОРИ ЩО ЗА ХОРА СМЕ!

НЕКА ДА НАПРАВИМ ТАКА, ЧЕ ФОРУМЪТ НИ ДА НЕ ЗАПРИЛИЧА НА МАЛОУМНИТЕ ФОРУМИ, С КОИТО Е ПЪЛНО НАПОСЛЕДЪК В ПРОСТРАНСТВОТО.

 

Уф! Казах си го, дано никой да не се е обидил, защото не беше това целта.

:icon_clap:

Напълно съм съгласен!

Верно е че от смесването с фонетична и латиница се получават грешки, но нека се постараем колкото можем да ги избягваме!

Форумът наистина ни е много културен /на фона на другите форуми/ и грешките са много по-малко! Нека запазим това така! Това означава че и интелегентни хора карат муцита... :icon_blush: , а това не е за подценяване!

И още нещо като се съберем на срещи всеки говори на характерният за неговият край диалект, но това означава че сме се обединили за идеята и сме се събрали на едно място /чудесно/, но в нета може да пишем на правилен книжовен език! /до колкото можем де/.Проучване на НСИ сочи, че най-правилен говор е във Велико Търново! /аз лично имам жив пример за да опровергая тази теза, но и познавам хора от там, които като говорят все едно слушам говорител по националната телевизия/

:icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Прави сте, но до някаде, аз например проверявам написаното от време на време, и то не защото не искам , а защото нямам време............особено когато мнението ми е по дълго от нормалното, което при мен се случва често....... :D освен това в зависимост от каде пиша, се налага да пиша по различни клавиатури и това е малко объркващо, за това се извинявам ако някой съм засегнал с правописа си....... :icon_blush: :icon_cheers:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

DJ, чел съм специално твои дълги статии /то са си направо лекции/ тук във форума и смея да кажа че много рядко се намира грешка... /не че съм търсил, но просто се виждат някои грешчици и ги наричам грешчици , а не грешчища , щото са си такива/ :icon_blush: Евала за това!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хора, в никакъв случай не искам да засегна никого по никакъв повод! Това за което говорим е заради самите нас, заради любимата на всички марка и за по-доброто качество на чудесния форум.

Мисля, че съм ясен и се надявам това което написах, в никакъв случай и по никакъв начин да не се счита за обида към който и да било. :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Във форума се пише на български език и всеки трябва да се старае да пише грамотно. Малките грешчици не са от значение. Няма безгрешни хора и не най-важното е идеалният правопис. Всеки обаче трябва да полага малко усилие да пише вярно и да си редактира мнението за грешки. Писането на български език е уважение към колегите които четат мненията, а правилният правопис е знак на култура на всеки един от нас.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

DANI_MG..............радвам се че ме оценявате положително.......... :icon_thumbup:

А ти кога ще станеш един от нас...... :D защото само пише че "скоро ще станеш един от нас......." :icon_clap: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да се стараем да пишем правилно, разбира се. Не мисля, че някой би трябвало да се засегне, ако има правописни грешки, а да се постарае при писането. Най-малкото е да си прочете написаното още веднъж. Защото така ще бъде сигурен, че мнението му ще бъде наистина прочетено и взето под внимание. Много пъти ми се е случвало да зачета нещо и поради многото грешки просто да го пропусна. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

КОЛЕГИ , ЕТО ВИ ЕДНО ПРИМЕРНО РЕШЕНИЕ ...ДА КАЧИМ ПРОГРАМКА КОЯТО КАТО " Word" ДА ПОДЧЕРТАВА С ЧЕРВЕНКО ПРАВОПИСНИТЕ ГРЕШКИ :icon_thumbup:

НО ТОВА ДА СТАВА ОЩЕ В ЕТАП ПИСАНЕ НА СЪОБЩЕНИЕ

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е добра идея, ще потърся за подобно допълнение на български дали ще намеря...

 

ПП. Моля, пиши с нормален размер на буквите. Използването на главни букви е знак за "викане".

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Kогато си купя Галант..... :icon_thumbup:

Смятам да притежавам колата от аватара ми...! :icon_dance:

Все още не съм се отказал въпреки финансовите трудности които имам напоследък /то кой ли няма/ , но живи и здрави.... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е истинския автомобил, така ми се е "впил" в мозъка, че ми е като хронична болест.... :D Само като го мерна, няма начин да го объркам по улиците, а не един път ми се е случвало "ааа" за малко да предизвикам ПТП като се размина с такъв автомобил.......... :D Просто е :first:

Този който си поснал не е ли един с пловдивски номера????

Аз мисля да "скокна" точно в такава след като се пооправя малко с финансите..... :icon_blush: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

не е Пловдивски, защото картинката е свалена от западен сайт за коли-оказион... /освен ако някой от Пловдив не го е видял, харесал, отишъл и сдобил с него/ :D

имаше два, точно такива Галанта спираха на паркинга на НСИ-то /националният статистически институт/ преди 4 години и бяха с поредни номера още помня номерата им 80 16 и 80 17 :D може още да са там /преди живеех точно срещу НСИ-то и си ги гледах всеки ден от прозореца/

Страшна красота като спираха един до друг с муцуните напред.... мммммммммм :plane:

А като минат двата един след друг по "Панайот Волов"... е, Бога ми така не съм се заглеждал и по момиче... /ако на 20м да е английската гимназия/ :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

за съжаление вече ги няма там, поне когато аз ходя там............. :D а за това си много прав , и по гаджета не се заглеждам така( да ме извиняват дамите........ :D )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

И аз винаги се заглеждам щом видя Мицубиши.....така се започва с...... пристрастяването.....което няма край....... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Между другото продава се един Галант на автокъщата преди тунела за Люлин за 14500лв. Все се каня да спра да разбера подробности.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

КОЛЕГИ , ЕТО ВИ ЕДНО ПРИМЕРНО РЕШЕНИЕ ...ДА КАЧИМ ПРОГРАМКА КОЯТО КАТО " Word" ДА ПОДЧЕРТАВА С ЧЕРВЕНКО ПРАВОПИСНИТЕ ГРЕШКИ  :dance:

НО ТОВА ДА СТАВА ОЩЕ В ЕТАП ПИСАНЕ НА СЪОБЩЕНИЕ

 

Готина идейка.И аз правя много грешки :icon_blush: .Но напоследък се старая повече.Може ли да стане това " Word"-а ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...