Премини към съдържание

Фейслифт


ozmo

Препоръчано мнение

Откога започва произвеждането на Галант с кръглите халогени, и има ли още разлики в екстериора и интериора от този с правоъгълните халогени?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

откога започва произвеждането на Галант с кръглите халогени, и има ли още разлики в екстериора и интериора от този с правоъгълните халогени?

 

Доколкото знам след 1999 - 2000г :mitsu-smiley: вече са с кръгли халогени. А разликите са: в ектериора - задни фарове, предна броня и задна емблема, за друго не се сещам...В интериора - таблото е черно, тапицерията също е различа. Има и други разлики, но те са в зависимост от екстрите с ккоито разполага автомобила(например на мястото на махагона слагат карбон и т.н.)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам след 1999 - 2000г :mitsu-smiley: вече са с кръгли халогени. А разликите са: в ектериора - задни фарове, предна броня и задна емблема, за друго не се сещам...В интериора - таблото е черно, тапицерията също е различа. Има и други разлики, но те са в зависимост от екстрите с ккоито разполага автомобила(например на мястото на махагона слагат карбон и т.н.)

привет и от мен :icon_peace: моя самолет е 1999 и е със кръгли халогени,има неоново осветление на таблото,и махагон.както и емблеми отпред и отзад,значи че започва от 99г.аве всъщност каквито и да са халогените все си е :plane: поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разликата е оптична, в обзавеждането и екстрите приложени за дадения модел. След '99 влизат "кристалните" стопове, кръгли халогени за Comfort, Elegance и Sport Edition-а, както и двойните халогени за Avance (тъй наречената "Shogun" броня), VR4 от '96 е с кръгли халогени както някои галанти след '99, но за разлика от тях е с цяло стъкло на халогена. Вече други разлики са от екстрите - спойлер, кожа, погравяне на седалките след '99. Това е до колкото се сещам :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже, защо моя красавец има всички екстри, които си помислиш, а е 1999г. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

някой може ли да ми каже защо моя красавец има всички екстри които си помислиш а е 1999г. :mitsu-smiley:

И проблема е ? :rolleyes: че тоз въпрос не го схванах :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже, защо моя красавец има всички екстри, които си помислиш, а е 1999г. :mitsu-smiley:

 

Би ли изброил какви са всичките екстри, които смяташ че ги имаш, защото имам скромното подозрение, че има неща, които пропускаш... такива като:

- печка

- тракшън контрол

- ABS

- голям люк (не говоря за шиба-в-дах, а за голям матов люк, който стига почти до задните седалки)

- подгрявания на всичко, което можеш да се сетиш

- автоматик + типтроник

- кожен салон

- спойлер/антикрило (може да се поспори, защото не съм сигурен дали има заводски такива при модел 99г.)

 

:) Стигат ти тези... ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото зная, всички Галанти след 97-ма имат стандартно ABS, отоплителната печка не мисля, че се предлага като екстра от Митсубиши. Аз продавам сега един Галант, който е с такава печка, но тя е Webasto и е слагана допълнително. Антикрилото се монтира на Галант и преди 99-та.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...