Премини към съдържание

Проблем!


Препоръчано мнение

Здравейте колеги, преди няколко месеца се сдобих с Колтче 1.6 94г и наскоро открих,че в отделението на багажника където се намира резервната гума се пълни стабилно с вода когато вали и не мога да разбера от каде тече! Ако някой е имал същия проблем или знае как да го реша моля помогнете!Благодаря предварително!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не , не са същите проблеми при мене колата си беше в спряно състояние и също нямам тапа , а вратата на багажника си е затворена добре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хехе... бях чел някъде при такъв проблем какво да направиш - пусни рибки :D

 

Но хумора настрана, аз бих подсушил всичко около капака и уплътненията, след което при затворен капак да полея с вода отгоре и да видя къде се мокри и откъде минава водата - скъсано уплътнение, дупка, проядено от ръжда и т.н.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така мисла да правя събота или неделя :huh:

аз си свалях стоповете да ги матирам и след това като ги сложих започна да ми се пълни и на мене с вода.. оказа се че уплътнението на стоповете е скъсано и част от него е паднала.. сега ще го запълня с силикон и предполагам проблема ще изчезне :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

аз си свалях стоповете да ги матирам и след това като ги сложих започна да ми се пълни и на мене с вода.. оказа се че уплътнението на стоповете е скъсано и част от него е паднала.. сега ще го запълня с силикон и предполагам проблема ще изчезне :)

 

и аз имах същия проблем, обаче ми се пълнеше само където е резервната кума и т.н.

реших си проблема с една дрелка и свредло 6мм - 3 дупки и вече този проблем го нямам :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз май го оправих то си имало тапа до резервната гума и я махнах а и уплътненията около стоповете също бяха заминали и ги пооплътних с болкит и за сега е добре!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

еми и на моя звер се пълни дупката за резервната гума....обаче има 2 дупки там :)(явно и предишния собственик е забелязал проблема) :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...