Премини към съдържание

Има ли ползи от това нещо


bobibp

Препоръчано мнение

:offtopic: колеги само да ви попитам какво стана с онези прословути "хапчета"????

 

Ако може само колегите който се престрашиха да сложат въпросните "хапчета" да си споделят мнението.

 

Ако модератори сметнат за неуместен поста нека го изтрият.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оказва се ,че вместо чип-тунинг за 800 лв,който вдига мощността с 5-8% купувате си това нещо за 50-60лв и получавате 16% повече мощност.И вместо добавки за почистване на гор. система,добавки за масло с цел удължаване живота на двигателя и т.н. минавате само за 50 лв.В медицината се нарича 'панацея'-т.е. лекарство,което лекува всичко.То като гледам с това нещо всеки москвич може да вземе сертификат EURO 4,щото намалява вредните емисии.... Абе то дори Исус Христос е правил по-малко чудеса навремето. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оказва се ,че вместо чип-тунинг за 800 лв,който вдига мощността с 5-8% купувате си това нещо за 50-60лв и получавате 16% повече мощност.И вместо добавки за почистване на гор. система,добавки за масло с цел удължаване живота на двигателя и т.н. минавате само за 50 лв.В медицината се нарича 'панацея'-т.е. лекарство,което лекува всичко.То като гледам с това нещо всеки москвич може да вземе сертификат EURO 4,щото намалява вредните емисии.... Абе то дори Исус Христос е правил по-малко чудеса навремето. :D

 

Имам чувството, че сме се върнали във времето на О'Хенри. Вярвам, че сте чели прекрасните му разкази- смешни и тъжни едновременно.

Та: универсални лекарства (задължително ментета, защото такива няма), университети ментета, борси ментета, минни компании ментета и какво ли не още... Създадени с единствената цел, да оберат парите на доверчивите глупаци (да ме прощавате за израза).

С тази малка подробност, че във въпросните разкази действието се развива в 19 в., а сега все пак сме 21.

Но както е казано, докато има балами, ще има и мошеници.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Развитието на технологии е толкова бързо, че всичко е възможно. За това бях чел, но не съм го ползвал. Ако някой е ползвал, нека сподели опит ! Модераторски контрол: На това място имаше текст, написан с главни букви, поради което е изтрит. Гледайте филма на Ал Гор !!! :icon_hmm: Затова се предлагат различни продукти, които намаляват вредните емисии, 80% намаление - това е супер !!! :icon_rock: Заслужава си да го вземеш, дори ползата да е само за това !!! / стига да е вярно !!! /

 

Модератор: Колега спазвайте правилата на форума! Получавате 33% предупреждение!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...