Премини към съдържание

Препоръчано мнение

еееееейййййй като гледам снимковия и видео материал направо ме хваща яд, че не съм бил там. Другият път задължително идвам. Много са готини всички колички, но понеже не съм виждал "на живо" само зеления Еклипс и този с КН регистрация - бих казал, че направо се влюбих в тях /Дали да не сменя Галанта с Еклипс :icon_hmm: /. Супер е било предполагам.

:icon_rock: :icon_thumbup: :mitsu-smiley: :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 59
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

абе нещо беше много оскъдна първата генерация :icon_crying:

добре че поне можах да подкрепя съсловието с присъствието си :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз него съм го признала, наистина много добри снимки е направил и добре ги е обработил

Много ни зарадва и на миналата среща ;) :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Красота на снимките, направо ми се къса сърцето, че не дойдох. А Viper изби рибата с панорамната :icon_thumbup:
Аз него съм го признала, наистина много добри снимки е направил и добре ги е обработил

Много ни зарадва и на миналата среща ;) :icon_clap:

 

Вие направо ме засрамихте :icon_blush:, просто малко усет и се получава ;), надявам се скоро да си взема по-качествен фотоапарат, че да стават още по-добри снимки :icon_angel:.

Иначе срещата беше супер и дано стават все по-добри срещи и със все повече коли :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми как да дойда там с моя камион? То наптаво ЗИЛ, в сравнение с тези прелести ;-)

Занасям се, бях извън София... Иначе - срам-не срам - щех да спра до ЕВО-то :icon_blush: Нищо, другият път ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тия събирания трябва да се оповестяват по сериозно- аз го пропуснах точно поради тази причина! Друг е въпросът че минах поне 2 пъти от там, търсех някой да ме заяде и да се посъстезавам ;)

 

 

:drive: :plane: :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Още малко снимков матириал по тъмно и от нас :good: [ :icon_doh: малко е сакат оператора, ама какво де се прави]

http://www.snimka.bg/profile.php?view_albu...album_id=232167 :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Още малко снимков матириал по тъмно и от нас :good: [ :icon_doh: малко е съкат оператора,ма ко де се прави]

http://www.snimka.bg/profile.php?view_albu...album_id=232167 :drinks:

Объркал си линка нещо. http://www.snimka.bg/album.php?album_id=232167

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...