Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Декодиране на мултимедия


Препоръчано мнение

Привет колеги, закупих преди няколко месеца Outlander III 2019 2.4 mivec внос от Америка и естествено се оказа, че мултимедията е кодирана да хваща само НЕчетни честоти на радиото, както не мога да си сменя и отмерването на мили да бъде в километри. Та въпроса ми е има ли някой преминал през същото или да ми препоръчате човек занимаващ се с тези неща, защото не искам да си слагам китайска мултимедия.

 

Благодаря предварително! 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ох, аз от две години търся някой който да пренастрои и моето радио на Европейски стандарт. Моята поне показва в км. защото е от Канада, но радиото е на Американски стандарт.

Ще следя темата, дано се появи човек който ще може да реши проблема !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ясно разбрах какво иска авторът на темата и какво не иска.

Все пак ще си позволя да споделя - преди повече от година на лансера сложих китайска мултимедия, която беше монтирана от сервиз, закачиха и камера за обратно виждане. Има три свободни УСБ входа, на единия работи флашка за интернет, на другия сложих TPMS с вентили на гумите, третият е свободен. А отскоро дори намерих и инсталирах приложение от гугъл плей, което замества стоковото радио на мултимедията - платено е срещу малко пари, но е зрелищно. Не мога да съм по-доволен. Готов съм да демонстрирам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 6 месеца ...
На 3/29/2023 at 2:49 PM , icovucov9110 написа:

Привет колеги, закупих преди няколко месеца Outlander III 2019 2.4 mivec внос от Америка и естествено се оказа, че мултимедията е кодирана да хваща само НЕчетни честоти на радиото, както не мога да си сменя и отмерването на мили да бъде в километри. Та въпроса ми е има ли някой преминал през същото или да ми препоръчате човек занимаващ се с тези неща, защото не искам да си слагам китайска мултимедия.

 

Благодаря предварително! 

намери ли се решение на проблема, понеже и аз скоро ще поръчвам кола от САЩ? Мерси

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Ето Ви малко четиво - https://www.cp-club.ru/showthread.php?t=15033&page=3 за неразбиращите, използвайте google преводача.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...