Премини към съдържание

Аксесоари с логото на Мицубиши?


Препоръчано мнение

Здравейте,

 

тъй като пиша за първи път, извинете ме, ако в някоя друга тема има отговор на моя въпрос.

 

Някой случайно да знае магазин в София с аксесоари на Мицубиши - или неща с логото на Мицубиши, като например - ключодържатели??

 

Благодаря предварително :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако са ти необходими оргинални е възможно да има в Балкан Стар, ако там нямат разгледай каталога всичко може да го доставим за 10-15дни (повечето неща постоянно се подържат на склад от дилърите на Митсубиши в Европа), ако нещо те интересува ми пиши, ще ти дам конкретен срок доставка и цена. Специално ключодържатели и запалки са на доста добри цени.

 

 

 

Мирославе, можеш ли пак да постнеш файла във вид на картинка, че не всеки има Acrobat Reader! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мирославе, можеш ли пак да постнеш файла във вид на картинка, че не всеки има Acrobat Reader! :)

Ето Дани от мен каталога като JPEG :icon_angel: Нямах си друга работа :icon_blush:

post-1415-1205431308_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако са ти необходими оргинални е възможно да има в Балкан Стар, ако там нямат разгледай каталога всичко може да го доставим за 10-15дни (повечето неща постоянно се подържат на склад от дилърите на Митсубиши в Европа), ако нещо те интересува ми пиши, ще ти дам конкретен срок доставка и цена. Специално ключодържатели и запалки са на доста добри цени.

 

Слънчеви очила?кат ном.MME50012 и часовник? кат.ном.MME50267

Цени ако можеш да микажеш и дали има други модели очила?

Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето Дани от мен каталога като JPEG :icon_angel: Нямах си друга работа :icon_blush:

 

 

Благадаря! :icon_thumbup:

Има чудесни неща! :wub:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз като разгледах ме заинтересуваха някои неща - очилата Zonenbril MME50012, шапката "vlam" MME50225.

Тези за сега :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много як каталог :icon_rock:

Благодарности на Мирослав, че го публикува :icon_thumbup:

Само да добавя, че съм взимал аксесоари от Балканстар - в случая фризбито и бумеранга - tmintov може да сподели мнение за тях :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лелеее...много як :icon_rock: каталог за аксесоари. Толкова неща си харесах чеее...но млъкни сърце :icon_dance:

А ценичките ако искам да взема това онова, къде може да се видят или при поръчка само се дават :icon_hmm:

Миро сигурно знае?!? :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, предлагам след като разгледате каталога, харесате си нещо и разберете цените от Миро, и вече сте решили да поръчвате да направим една групова поръчка, понеже до колкото разбирам нещата пристигат от Германия и трябват около 10-15 дни за доставка. По този начин ще улесним Миро вместо всеки отделно да поръчва и Миро постоянно да звъни и да допълва. :good: Мисля, че това ще е най-добрия вариант и кажете вашето мнение :icon_hmm:

 

П.П. Артикул MME50239 ? :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Миро , мен ме интересуват цените на следните артикули:

 

ММЕ50143

ММЕ50351/352

ММЕ50212

ММЕ50240

WМ010063

ММЕ50012

ММЕ50032

ММЕ50275

ММЕ50017

 

Благодаря предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Миро, публикувай моля те цените на всички артикули. Има доста скъпи между тях, но качеството е уникално!

Така че всеки ще си прави сметката. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Miroslav Здравей!Аз съм от тези които искат да си поръчат доста неща,но трябва ли да дойда до Пловдив или става по друг начин. :rolleyes: Как става самата поръчка?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На вас отваря ли се както трябва ценовата, че при мен нещо има проблем? :icon_hmm:

:mitsu-smiley: Като ти се отвори в нов прозорец просто кликни върху нея още един път. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за оф-топика, да ме прости и Мирослав, знам, че няма да му е приятно да прочете следващите няколко думи, ама не се стърпявам....

:icon_censored: , къде са от неговата фирма в София?

Не се ядосвай, Миро, ще мина през Пловдив да се запознаем, поне..... и да си купя някой неща...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за оф-топика, да ме прости и Мирослав, знам, че няма да му е приятно да прочете следващите няколко думи, ама не се стърпявам....

:icon_censored: , къде са от неговата фирма в София?

Не се ядосвай, Миро, ще мина през Пловдив да се запознаем, поне..... и да си купя някой неща...

 

 

Роско, не се ядосвай! :)

Аз вече си поръчах 1 артикул от каталога на :mitsu-smiley: и схемата за плащане е удобна и не е лоша! :) (има поне 3 варианта за плащане)

Можеш и тук в София да платиш не е нужно да ходиш до Пловдив! :)

За повече инфо-Мирослав! ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много ми харесва дамския часовник WM010065. Видях го в Балканстар и докато се наканя да си го купя, вече беше свършил. Как става поръчката и заплащането? Бих искала да си поръчам и MME50234 - сака с колелцата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пуснах ти лично съобщение.

Мерси!

Мисля, че ти отговорих, но не съм убедена дали се справих успешно. Уж се оправям с компютрите, ама сега нещо зациклих. Ако не си получил нищо, значи съм се уляла.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley:

Здравейте,

 

тъй като пиша за първи път, извинете ме, ако в някоя друга тема има отговор на моя въпрос.

 

Някой случайно да знае магазин в София с аксесоари на Мицубиши - или неща с логото на Мицубиши, като например - ключодържатели??

 

Благодаря предварително :)

ами в магазините на балкан стар е рълно с такива работи.аз си купих Лансер преди 13 дена и си взех доста работи от там. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз търся макетче на Сигма- ако има... то е ясно купувам го! Миро ще провериш ли моля те!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...