Премини към съдържание

Препоръчано мнение

  • Admin

Изтрита е напълно от хакера :icon_censored: обаче ние ще си я възстановиме сами отначало. Bat Gogo, като се видиме с тебе в събота на Божурище ще снимаме пак колата ти , дино теста и така темата ще стане още по-хубава :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мене ми е любопитно как се подържа такава мощна колa?  

4астите сигурно идват само по поръчка   :icon_hmm:

мамата си е .... Обикновено идват от братска америка за около 45 дни.

 

http://www.mitsubishibg.com/bigboss/batg.jpg

 

http://www.mitsubishibg.com/bigboss/batg1.jpg

 

http://www.mitsubishibg.com/bigboss/batg2.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • Admin

Bat Gogo, виж същите са като на тази снимка :D да не си ги поръчал от щатите? Сигурно са 16-ски :D Дай повече инфо за тях :plane:

 

 

http://www.mitsubishibg.com/bigboss/3gt1.jpg Mitsubishi 3000 GT

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Bat Gogo, виж същите са като на тази снимка  :icon_thumbup:  да не си ги поръчал от щатите? Сигурно са 16-ски  :icon_clap: Дай повече инфо за тях   :plane: 

мойте са 17-ски , 16 не могат дори да влезнат заради апаратите , пък и не биха стоели добре :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

17-ски :icon_doh: в неделя ще ги видя отблизо :icon_clap: и ще има много снимки. На тази среща ще дойдат всички изтребители на клуба :plane:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.........аааа, и аз съм там..........то иска ли питане......... :D Днес бях при бай Малин, той човечеца горкия е на работа тогава, вика че щял да затвори сервиза , така му се ходело на срещата....... :D ма не можело.............та за това аз предлагам да направим едно показно на ж.к. Дружба ............. :D макар че не обичам такива работи......... :icon_blush: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ще направиме колона този път :D и ще отидеме всички до Малин :D Всички Мицубишита в почетна колона да направиме едно кръгче около Младост :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
като гледам  колко място има още до калниците една 19-ка ще му седи перфктно

ДО калниците да ама до макферсона-не :mad:

Влизат единствено 18ки , но за сметка на гумата, а това в БГ не е удачно :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ти сега да не се обиди нещто не ме разбра ила аз не се изразих правилно

то в тиа ями може да ти падне цялата кола аз съм с 15 гуми на 50 и всяка неравност се осеща зверски пък кво да говорим ако се сложи наистина ниска гума направо ще падат пломби

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ти сега да не се обиди нещто не ме разбра ила аз не се изразих правилно  

то в тиа ями може да ти падне цялата кола аз съм с 15 гуми на 50 и всяка неравност се осеща зверски пък кво да говорим ако се сложи наистина ниска гума направо ще падат пломби

луд ли си за кво да се обиждам???? :D Яд ме е че не могат да влезнат по-големи гуменетки , щото верно щеше да е по-готино :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

аха ок :icon_clap: моите едвам съм ги наврял имам по един пръст до калникците а предните даже ми опират малко на пълен волан а на задните съм сложил 10 мм фланци че опират в амортисиорите абе общо взето газариата изисква жертви :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
  • преди 1 година ...

луд ли си за кво да се обиждам???? :D Яд ме е че не могат да влезнат по-големи гуменетки , щото верно щеше да е по-готино :D

 

 

При мен са 20-ки и няма проблем. 240/35/20. Яко е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

от къде я изрови таз тема бре???? :D :D :D

Дай някакви снимки...... :icon_thumbup: :icon_thumbup:

 

Ще я снимам и ще ги кача тук .Но за сега-post-962-1162654717_thumb.jpg същите като на аватара ми.Аз съм от ляво.

Виж,не искам да изглежда че решил съм да си мерим пиш...те.Харесвам хубавите неща. Затова сме в този клуб, нали.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Ще я снимам и ще ги кача тук .Но за сега същите като на аватара ми.Аз съм от ляво.

Виж,не искам да изглежда че решил съм да си мерим пиш...те.Харесвам хубавите неща. Затова сме в този клуб, нали.

Супер са джантетата!! :icon_thumbup: и колицата също.... B)

 

Аз имам и доста нови снимки на двигателя и колата ( с промените които съм правил ) , но нещо не мога да ги качвам!!! :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 години ...

ДО калниците да ама до макферсона-не :mad:

Влизат единствено 18ки , но за сметка на гумата, а това в БГ не е удачно :D

 

Бат Гого,

 

Деветнайски влизат екстра, даже двайски сам виждал... Само триабва да вземеш правилния размер гуми. ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...