Премини към съдържание

Твърд диск за Outlander


Препоръчано мнение

Здравейте,

Изкам да попитан някой може ли да ми каже как да си запаметя музика на твърдия диск на OUTLANDER.Предварителни ви благодаря.

ЗДРАВЕЙ,

Би трябвало да го има в упътването - наръчника. Предполагам, че трябва да вкараш диск зад панела на навигационната система, след което би трябвало да има функция за запис.

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Изкам да попитан някой може ли да ми каже как да си запаметя музика на твърдия диск на OUTLANDER.Предварителни ви благодаря.

Здравей отново,

ето ти линкове - можеш да свалиш наръчника за MMCS

 

http://rapidshare.com/files/89160079/MMCS_part1.pdf.html

http://rapidshare.com/files/89160080/MMCS_part2.pdf.html

http://rapidshare.com/files/89266496/MMCS_part3.pdf.html

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Изкам да попитам има някои които има навигация дали и на него му чете само оригинални DVD-та.Защото аз си записвам някакви албуми и не може да ми ги чете.

Предварително ви благодаря

!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
Изкам да попитам има някои които има навигация дали и на него му чете само оригинални DVD-та.Защото аз си записвам някакви албуми и не може да ми ги чете.

Предварително ви благодаря

!

 

 

при мен някои ги чете ,някои не. Имам чувството,че трябва да ги записваш на по-ниска скорост за да се четат....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 години ...

Здравейте. Знае ли някой каква част от твърдия диск (30GB) заема навигацията и колко остава за музика.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Знае ли някой каква част от твърдия диск (30GB) заема навигацията и колко остава за музика.

Моят се "напълва" с около 80 до 82 CD-ta. Като място не знам колко е. Има значение и продължителността на всеки диск.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Знае ли някой каква част от твърдия диск (30GB) заема навигацията и колко остава за музика.

......зависи с коя версия на картата си и дали има и източна европа на нея....моята е с цяла Европа,Балканите и Турция и е около 1.4GB голяма.....иначе имам около 20 Гб празно място и качени около 25 ЦД-та.....само че MP3 файлове........

В този ред на мисли да исползвам темата, на моя MMCS Rockford нямa IPod функция.........а на по новите има.......какво трябва да се направи за да има, в смисъл такъв,дали трябва да се сменя хардуерно целия ММ плеър или само софтуерно може да се направи/инсталира........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

......зависи с коя версия на картата си и дали има и източна европа на нея....моята е с цяла Европа,Балканите и Турция и е около 1.4GB голяма.....иначе имам около 20 Гб празно място и качени около 25 ЦД-та.....само че MP3 файлове........

В този ред на мисли да исползвам темата, на моя MMCS Rockford нямa IPod функция.........а на по новите има.......какво трябва да се направи за да има, в смисъл такъв,дали трябва да се сменя хардуерно целия ММ плеър или само софтуерно може да се направи/инсталира........

Моята MMCS(Outlander 2,2) е произведена 2008г. и мисля че нямям IPod функция. Освен това как разбираш колко свободно пространство има?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

......зависи с коя версия на картата си и дали има и източна европа на нея....моята е с цяла Европа,Балканите и Турция и е около 1.4GB голяма.....иначе имам около 20 Гб празно място и качени около 25 ЦД-та.....само че MP3 файлове........

В този ред на мисли да исползвам темата, на моя MMCS Rockford нямa IPod функция.........а на по новите има.......какво трябва да се направи за да има, в смисъл такъв,дали трябва да се сменя хардуерно целия ММ плеър или само софтуерно може да се направи/инсталира........

 

Проверявал съм (заради USB-то, което ползвам като удобство от 2006 и сега нямам...) и не можеш, да... трябва ти MMCS система от по-новите модели заедно с окабеляването. Аз стигнах до заключението, че ако се спирам на такъв вариант май по-добре ще е с афтърмаркет аудио с навигация, защото вероятно би излязло дори по-евтино (защото евтин, изваден по-нов MMCS онлайн се намира на нормални пари трудно и само в чужбина). А като функции и звучене един Pioneer или Kenwood ще е по-добре, с по-добър Parrot и т.н. Иначе само за информация - най-новите карти за старата MMCS навигация (тъй като сегашните са с данни от 2011) излизат това лято.

Отворен остава само въпросът какво правим със системните настройки от MMCS ако се замени с афтърмаркет система. Например при разкачане на акумулатора те май се губят... не е проблем с MUT да се настройват (украинците са изкарали инфо за абсолютно всяка настройка, дори такива, които не фигурират официално), но не всеки има тестер :) Също така се губи и инфо/трип менюто.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 9 месеца ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...