Премини към съдържание

Галерия за забавления


Препоръчано мнение

  • Отговори 230
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Влизалили сте в Македонски форум :icon_doh:

Сега се регнах и драснах едно мненийце, тъй като се интересувам от история. Горките братя, вече голяма част ни мразят... :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С цялото ми уважение към дамите от форума цък! :D

:mitsu-smiley: Егати :icon_doh: . Мен ме хванаха нервите на втората маневра още, ум не ми го побира как издържаха нейните. Упорита е, но и 2 седмици да се мъчи нямаше да успее :) . Там само Джаки Чан с някой Колт може да влезе. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Да, и това е вариант. Ти и преди май го беше пуснал това клипче някъде из форума. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С цялото ми уважение към дамите от форума цък! :D

:icon_doh: :D егати и търпението - това се казва женски инат - аз за тия 4 минути време дето тази се мъчеше да паркира сигурно щях да обиколя всички околни улици и все някъде щях да намеря къде да паркирам, а тя ен пъти пробва и пак не стана - е това е наистина инатлък :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_doh: :D егати и търпението - това се казва женски инат - аз за тия 4 минути време дето тази се мъчеше да паркира сигурно щях да обиколя всички околни улици и все някъде щях да намеря къде да паркирам, а тя ен пъти пробва и пак не стана - е това е наистина инатлък :icon_doh:

По-лошото е, не че изгуби 4 минути от нейното време, а че удари по няколко пъти двете съседни коли. Аман от такива водачи. :icon_censored: Напатил съм се от тях.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: За тези, които ще се качват в събота на Витоша: Ако няма сняг може да потренирате нещо такова - http://vbox7.com/play:9c6a677a :rulez: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Интересни рисунки върху ръце: http://www.funpic.hu/funblog/kez_atveres/kez_atveres.html :mitsu-smiley:

 

:mitsu-smiley: Който иска да си повиши адреналина, тук е показано как. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Този е повече от маняк на тeма коли

 

:icon_box: :icon_box: http://vbox7.com/play:35f394d1 :icon_clap: :icon_clap:

:mitsu-smiley: Да се чуди човек за какво така е направил с колата си!!! Ако летеше тези врати можеше да му вършат някаква работа... :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С цялото ми уважение към дамите от форума цък! :D

 

За малко да успее... :D може би още около 45мин. и щеше да е паркирала.Маневрата не е невъзможна,но за такъв шофьор ... :sorry:

 

 

Влизалили сте в Македонски форум :icon_doh:

 

Няма да е лошо тези наричащи себе си македонци да влязат и попрочетат нещо от ТУК

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С цялото ми уважение към дамите от форума цък! :D

Тази дама защо ли не си купи колело или нещо, което не е нужно да се паркира?! Тук отново си имаме работа с професионалистка: http://vbox7.com/play:153218f5 ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази дама защо ли не си купи колело или нещо, което не е нужно да се паркира?! Тук отново си имаме работа с професионалистка: http://vbox7.com/play:153218f5 ;)

:mitsu-smiley: Гледах го няколко пъти, но не мога да разбера как се обърна. Според мен е невъзможно! :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вратата се заби в задната гума и се счупи горната панта така че се получи като лост.

А и дамата беше доста над средните килограми, явно това е помогнало на колата да се превърти.

Само не разбрах как и защо я изкараха през задната врата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Ами незнам...според мен с тази скорост и да иска човек не може да обърне колата. С дясната гума идари вратата, но почти в гредата и мисля че няма как. Както и да е, явно е майсторка! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Шофиране в зимни условия: http://www.youtube.com/watch?v=y1lrchrhDaE...ated&search

По принцип не е смешно, но съм се смял до полуда... :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето аз на какво попаднах:

 

Лефортовския тунел през зимата

 

Мисля, че ще е удачно да анализираме поведението на шофьорите от постваните клипчета, за да извлечем практическа полза от тях.

 

Например, според мен единственият, който реагира адекватно на поднасянето в заледения тудел беше водачът на автобуса.

 

В същото време в предишното клипче, поствано от jolly_roger гледах една девойка, която изскочи от автомобила, докато той се хлъзгаше бавно и безконтролно по улицата. Намирам го за крайно опасно и твърдя, че ако беше останала вътре щеше да бъде в безопасност. А като изскочи от колата, щeше да я помете следващата, на косъм й се размина.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Ами на мен всичко това ми изглежда малко невероятно. От на пръв поглед напълно безобидни ситуации да стават такива катастрофи :( ? Не ми изглеждаше да е заледено, обаче как само се плъзгат.... :icon_doh: . Толкова ли много са безразсъдните шофьори в Русия? Още повече, че там би трябвало да са свикнали и да знаят как се кара в по-тежки условия. Американците ги разбирам - в някои щати рядко вали сняг и тогава никой не излиза на улицата, дори и на работа не ходят докато се стопи. Неадекватното (дори глупаво) поведение на шофьорите в такива щати е разбираемо, но в Русия...? :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Клипчето е колаж от записа на полицейска камера, така, че катастрофите не са в един ден :)

 

Първото, което ми идва наум е, че в Москва карат много бързо, а правилника го нямат за нищо. Карал съм там няколко месеца преди години и съм се нагледал на какво ли не. Виждал съм кола, която в проливен дъжд специално се отклони от пътя си, за да мине през локва и да изкъпе пешеходците на една спирка.. онямях направо! Естествено, че не всички са такива, но точно тези ги помниш дълго. Хората са адски изнервени, задръствания с часове... абе направо луда работа. То какво ли може да се очаква в град, който по население е 1.5 пъти колкото България и непрекъснато прииждат нови жители, които в повечето случаи не са най-интелигентните и най-възпитаните... Вярно, че беше отдавна, когато бях последния път, по предполагам, че положението не се е подобрило, а напротив.

 

Тунелът съвсем не е така безобиден. На пръв поглед пътят изглежда сух, но тъй като има течове от тавана на места има много тънка ледена коричка, която е перфектна пързалка. В тунелите винаги има течение, което благоприятства замръзването.

 

Аз съм имал подобен случай в един от тунелите на Витиня (там от тавана винаги капеше вода), който за щастие завърши щастливо, даже без драскотина по колата :icon_doh: .

Но за да не ходим до Москва и Витиня, да си спомним тунела под НДК. Нищо и никакво тунелче, а толкова много катастрофи и жертви!

 

Така че, внимателно в тунелите. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...