Премини към съдържание

Проблем с аварийните светлини


Препоръчано мнение

Здравейте,при мен се получи следния проблем:

аварийните мигачи когато колата е изгасена не работят,а когато колата работи няма проблем.

Всичко си беше ОК и изведнаж изчезнаха,от какво ли може да е това :icon_hmm:

Ако някой може да помогне ще му бъда много благодарен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти Krisi-Pisi за загриженоста ама

със сигурност не са жичките :icon_hmm:

Ако бяха те можеше да няма изобщо мигачи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти Krisi-Pisi за загриженоста ама

със сигурност не са жичките :icon_hmm:

Ако бяха те можеше да няма изобщо мигачи.

 

Не бързай да обвиняваш дамата :)

Има ел. вериги които работят при изключен

двигател и изваден контактен ключ:

габарити, осветление на купето, котешки очи,

мигачи в авариен режим. Директно от акумулатора.

Това, че мигачите ти работят при запален двигател

означава, че другата верига за тях през контактния

ключ ти е наред.

Търси първата която води към релето...

Успех !!!

Краско

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ще видя какво мога направя.И никой не обвинявам,извинявам се ако така е прозвучало.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ще видя какво мога направя.И никой не обвинявам,извинявам се ако така е прозвучало.

 

Нищо лично.... :)

Просто с дамите във форума трябва да

се отнасяме изключително внимателно и колегиално,

и с мненията си да ги поощряваме..........

Поздрави!!!

Краско

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Ами да ти кажа честно аз останах много учуден наскоро...Пресцака ми се копчето за аварийните и се опитах да се справя сам с проблема...Но оказа се ,че през него минават всички видове светлини + запалването на автомобила :)

след като му измъкнах куплунга се оказа ,че дори не мога да изгася колата..да не говорим за мигачи,фарове и т.н.

Японците са големи изроди!как може да измислят подобно нещо?Абсолютно всичките тоци да минават през копчето на аварийните!?!?!?

Както и да е... след цялата щуротия дето направих не мога да си намеря такъв куплунг и се наложи с поялника да си поиграя малко..:(

лошото е ,че сега съм без аварийни...... :),но поне останалите светлини и запалването оправих...

Така ,че моят съвет е да идеш на майстор,ако искаш сичко да ти е наред!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз преди време имах проблем с аварийните светлини и "майсторите" които посетих при думите копче за аварийни светлини казваха, че там работата била по-специална и отказваха да се занимават спроблема. За моя най-голяма радост се оказаха жичките, както е написала Криси Писи. Успех с решаването на проблема. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 години ...

Видях, че темата е стара, но последният пост ме озадачи. Потъна ми копчето на аварийните, последните месеци се колебаеше дали да изключва и преди две вечери приключи с колебанията, просто си потъна. Аз от коли нищо не разбирам, от аварийните им още по-малко, нямах идея откъде да ги изключа и реших, че ще дръпна пластмасовия панел да поразгледам и при опита да го извадя за мой късмет взеха, че се изключиха. Мислех да потърся да си купя копче и в най-близкия сервиз да го сменят. Нали е възможно да е толкова простичко решението на проблема?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Видях, че темата е стара, но последният пост ме озадачи. Потъна ми копчето на аварийните, последните месеци се колебаеше дали да изключва и преди две вечери приключи с колебанията, просто си потъна. Аз от коли нищо не разбирам, от аварийните им още по-малко, нямах идея откъде да ги изключа и реших, че ще дръпна пластмасовия панел да поразгледам и при опита да го извадя за мой късмет взеха, че се изключиха. Мислех да потърся да си купя копче и в най-близкия сервиз да го сменят. Нали е възможно да е толкова простичко решението на проблема?!

 

Да, щом си сигурен, че проблема е от копчето. Аз сменях на една кола със същият симптом на потънало копче. Имай в предвид, че извадиш ли копчето поради някаква причина и трябва да ходиш някъде няма да имаш мигачи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Видях, че темата е стара, но последният пост ме озадачи. Потъна ми копчето на аварийните, последните месеци се колебаеше дали да изключва и преди две вечери приключи с колебанията, просто си потъна. Аз от коли нищо не разбирам, от аварийните им още по-малко, нямах идея откъде да ги изключа и реших, че ще дръпна пластмасовия панел да поразгледам и при опита да го извадя за мой късмет взеха, че се изключиха. Мислех да потърся да си купя копче и в най-близкия сервиз да го сменят. Нали е възможно да е толкова простичко решението на проблема?!

При мен е същия проблем,но още не съм стигнал до него от други малки проблеми.Ако случайно го оправиш напиши как си го отстранил.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...