Премини към съдържание

Вече избрах 2.5-163


nmizov

Препоръчано мнение

Колеги вече си избрах :mitsu-smiley: !

Искам да е с този двигател, много исках да е с тип троник, но немога да влезна в цената. Харесвам в интериора да има и светла кожа и харесах нещо като това:

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDeta...mp;pageNumber=1

Е сега не се знае ако изкочи нещо много по добро с малкият двигател може да взема и него, но предпочитам "Херкулеса". Надявам се за 5000 Евро /без докарването и без обслужването тука/да намерия нещо читаво.

Знам че на обявите пишат едни километри а те не са реални, но дори да ме метнат, ако е до 200 000 км добре ли ще е?

Какво мислите Вие? Ако някой скоро си е закупил кола с подобен двигател, ще се радвам да ме посъветва!

Къде са по читави в Германия или в Холандия/в Холандия има повече с фабрични газови инжекциони/.

Вярно ли е, че след покупката на кола по стара от 5 години мога да си изтегля ддс-то/16%-което доста ще свали от цената/.

Въобще ще съм доволен на съвти от всякакво естество! И до месец два се надявам членовете да се увеличат! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За ДДС-то незнам, но смятам че подобна кола можеш да намериш далеч по-евтино, да в Холандия има далеч по-голям избор от коли с газови уредби! Колата си струва всяка стотинка!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

моите поздравленив за избора,

това е по4ти като моето....аз съм автоматик

стискам палци да притежава6 скоро тая ма6инка!!!! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Знам че на обявите пишат едни километри а те не са реални, но дори да ме метнат, ако е до 200 000 км добре ли ще е?

Какво мислите Вие? Ако някой скоро си е закупил кола с подобен двигател, ще се радвам да ме посъветва!

Къде са по читави в Германия или в Холандия/в Холандия има повече с фабрични газови инжекциони/.

 

 

Ниската цена е грешен приоритет

Имай предвид че има теглич, провери задно окачване и съединител. Ако е теглил тежки ремаркета, купето е видяло много усуквания и опъни за които не е разчетено.

 

1998 е малко стара като година, със сигурност ще имаш проблеми с гърнета, гумени детайли и т.н. Това са дребни проблеми.

 

Ако колата е износвана правилно (няма ПТП, нормална средностатистическа употреба), за да разбереш дали цената е добра или не, трябва да си наясно какво е за смяна от по-скъпите.

 

ангренаж (комплект с ролки, обтегачи) и другите ремъци, това и без това ще го правиш

спирачки - виж темите за спирачките на Галант

всички течности - задължително

скорости, синхронизатори? - проверка на място

съединител? - проверка на място

окачване- носачи, шарнири, гумени работи - проверка на място

 

 

Запознай се с тези части и цени сега, и ако можеш, сам прецени на място дали са в ред в тази конкретна кола. Ако не можеш да прецениш, за по-сигурно приеми че всичко е за смяна и прецени потенциални разходи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ниската цена е грешен приоритет

Имай предвид че има теглич, провери задно окачване и съединител. Ако е теглил тежки ремаркета, купето е видяло много усуквания и опъни за които не е разчетено.

 

1998 е малко стара като година, със сигурност ще имаш проблеми с гърнета, гумени детайли и т.н. Това са дребни проблеми.

 

Ако колата е износвана правилно (няма ПТП, нормална средностатистическа употреба), за да разбереш дали цената е добра или не, трябва да си наясно какво е за смяна от по-скъпите.

 

ангренаж (комплект с ролки, обтегачи) и другите ремъци, това и без това ще го правиш

спирачки - виж темите за спирачките на Галант

всички течности - задължително

скорости, синхронизатори? - проверка на място

съединител? - проверка на място

окачване- носачи, шарнири, гумени работи - проверка на място

Запознай се с тези части и цени сега, и ако можеш, сам прецени на място дали са в ред в тази конкретна кола. Ако не можеш да прецениш, за по-сигурно приеми че всичко е за смяна и прецени потенциални разходи.

 

За тези неща не се бях сетил колега! Мерси за съветите. Сега остава да се оглеждам и така. Хубаво е като си вземаш кола да си я погледнеш сам, така като някой я взема вместо теб на сляпо, но 6те рискувам !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

моите поздравленив за избора,

това е по4ти като моето....аз съм автоматик

стискам палци да притежава6 скоро тая ма6инка!!!! :icon_thumbup:

Колега с какъв автоматик си ти и доволен ли си от него, че като слушам за какви цени се ремонтират !!!....?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...