Премини към съдържание

Кое е по-добре 136, 150 или 163 коня ?!


nmizov

Препоръчано мнение

Мой приятел вкарва коли от Холандия, той може да ми вкара от там читава. Казва че имало и много с фабрични газови ижекциони. Спомена даже, че може да се свалят и 16% ддс за коли над 5 години. Това вярно ли е ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сори за офчето, но искам да питам какво е това ESP ???

Виж тази тема http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=4251

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Колега , добре си се ориентирал , но тази кола (от обявата) ще излезе поне 15 000 лв с докарване , регистрация, застраховки и смяна на основни консумативи.

Теглич - мен лично си ме обезкуражава , отделно , че загрозява прекрасния автомобил.

От Холандия на газ - добре , ама там карат ужасно много и 10 годишна кола ще е поне на 200 000 км , според мен дори на 300 000. Мисля , че на всички е известно , че холандците са "най-пътуващите" хора в Европа.....и като такива не си купуват кола за гъзария или да си я карат само събота и неделя....докато има и такива в Германия примерно.

Ако вземеш такъв Галант и решиш тук да му слагаш ГИ - приготви си още около 2000 лв ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега , добре си се ориентирал , но тази кола (от обявата) ще излезе поне 15 000 лв с докарване , регистрация, застраховки и смяна на основни консумативи.

Теглич - мен лично си ме обезкуражава , отделно , че загрозява прекрасния автомобил.

От Холандия на газ - добре , ама там карат ужасно много и 10 годишна кола ще е поне на 200 000 км , според мен дори на 300 000. Мисля , че на всички е известно , че холандците са "най-пътуващите" хора в Европа.....и като такива не си купуват кола за гъзария или да си я карат само събота и неделя....докато има и такива в Германия примерно.

Ако вземеш такъв Галант и решиш тук да му слагаш ГИ - приготви си още около 2000 лв ;)

 

На обявата пише "блокиране на диференциала"????

Има ли такива Галанти?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...