Премини към съдържание

Най накрая си имам-МУЦИ!


bibi

Препоръчано мнение

Mitsubishi Space wagon 92г

4G93 JMBLNN41WNZ001169 Здравейте,всички фенове на Mitsubishi Всички вие сте прекрасни хора! ще съм безкрайно благодарен ако ми дадете съвет какво трябва задължително да сменя по моето МУЦИ?Цени,сервизи и т.н.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Mitsubishi Space wagon 92г

4G93 JMBLNN41WNZ001169 Здравейте,всички фенове на Mitsubishi Всички вие сте прекрасни хора! ще съм безкрайно благодарен ако ми дадете съвет какво трябва задължително да сменя по моето МУЦИ?Цени,сервизи и т.н.

Ами всички масла, ск. кутия, мотор, спир. течност. и хидравлика...........

Агр. ремък с ролки и да се види състоянието на хидр. обтегач (много важно нещо) , пистови ремъци, свещи,дистр. капачка и кабели да се проверят ако е необходимо - смяна............тест за амортисьорите и окачването , тест на мотора за състоянието му, профилактика на амбр. помпи и спирачки, осветление на автомобила и др.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Mitsubishi Space wagon 92г

4G93 JMBLNN41WNZ001169 Здравейте,всички фенове на Mitsubishi Всички вие сте прекрасни хора! ще съм безкрайно благодарен ако ми дадете съвет какво трябва задължително да сменя по моето МУЦИ?Цени,сервизи и т.н.

Честито и много безаварийни :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ха така, ха така!

Ставаме повече с камионите, супер!

Да ти е честит вагона, той да те слуша, а ти да го гледаш! Хиляди безаварийни и късмет на пътя!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Здравейте Пичаги аз съм на 11 год и тате (korradi) наскоро купи Mitsibishi Space Star 1.8 GDI :icon_rock: още му се радваме :icon_n_king: :icon_thumbup: супер колица Mitsubishi Forever !!! :specool: :rijden: :respect: :rulez: :mitsu-smiley: :bounce8:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошло, Малко Фенче!

Мисля, че си попаднал на много правилно място. Пожелавам ти приятни мигове в нашия форум - тук има много за учене - както за любимата марка, така и за много други неща! Успех! А след някоя и друга година (след 7, например) ти пожелавам пълноправно членство и собствено :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...