Премини към съдържание

Още един в отбора!


Препоръчано мнение

Здравейте манияци!

 

И аз вече съм горд собственик на :mitsu-smiley: !

Малко преди Коледа се сдобих с JMBMNCJ1ATU029895 :). Освен малко козметични неща вътре (счупена пантичка на подлакътника, откачена кора на багажника) колицата е жестока! Двигателя е като часовник, супер стабилна, абе знаете... Като се пооправи времето ще наснимам малко... Даже си има оригиналните алуминиеви джанти на :mitsu-smiley: с Michelin Energy на тях в доста добро състояние. Е, не са за сезона, ама няма пълен кеф.

 

Имам само малко въпросче - отпред вдясно ми потропва една биалетка и дразни. Откъде в София да взема комплект, без да ми съдерат кожата и без да се налага да сменям пак след 5000 км?

 

Мерси и много безаварийни километри!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка! Със много здраве и мерак да си я караш, колицата наистина е страхотна за двигателя и купето си. Значи отиваш в АвтоГарант на Раковски" 10 и си вземаш биалетки от там. На Колт-а така или иначе не му е там слабото място. Понеже не ми е ясно как си определил че точно биалетка тропа, може да отидеш да ти я огледат цялата от долу .. може шарнирен болт да е, може и тампони на стабилизиращата щанга да са. На мойто Колтче единият се беше скъсал и направо си тропаше на метал, докато не го смених.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега :icon_thumbup: !

Добре дошъл в отбора.

Първо провери какво точно тропа и после купувай!

Провери и за цена в "Ратола" , може да е малко по-скъпо, но частите са истински.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за съветите! :good:

Потвърдено е че е биалетка, затова питам...

А някъде да има изоставен Колт в морга, да му гепя кората на багажника?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Биалетката ти е един болт с шайби и гумички, скапват се гумичките, на моя първо ги купих от Симеон- при слагането и стягането се спукаха, бях начинаещ, после си ги поръчах със се биалетката, но не си спомням от Рубин или Ратола и честно казано бяха по-читави! Чаках я към месец, ако я нямат в наличност на едно от двете места си я купи от Hunday, там съм 90% сигурен, че я има!

 

А колкото до кората, там на всичките Colt-чета май им е слабост- търси или по морги или си я поръчай, т.к. принципно по моргите не държат много, много такива неща! Има и 3-ти вариант- да я побългариш малко :rolleyes:

 

:plane: :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо да е слабо място кората на колта?

Ако я продупчиш и сложиш тежки говорители може и така да е.

Имаше един колт на околовръстното в една морга ама хич несъм загледал дали има кора или не.

Намира се в дъгата между Симеоновско и Бистришко шосе срещу бензиностанциите на ОПЕТ и ОМВ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще погледна в тая морга на околовръстното, мерси! Ако няма, ще побългарявам... няколко алуминиеви планки и ще се укрепи (счупена е по средата надлъжно). Не са слагани колони на кората, ама кой знае какво е поставяно отгоре. Аз колони не понасям на кората, още повече че фабричните места са перфектни.

 

Малко извън темата но за говорителите - отзад бяха още фабричните, направени по много тарикатски начин с вградени мрежи. Направо евала за инженерната мисъл на Mitsubishi! Вече съм с доста яки, макар и фабричните да не звучаха зле...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да напиша и аз нещо за частите. От Нипартс в Пловдив съм си купувал нещица на много поносима цена, така че ако все още търсиш биалетка провери и там. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега се сещам, че имаше и една тема в която някои продаваше ударен такъв колт на части.

Разрови се хубаво във форума.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...