Премини към съдържание

Филтър на купето?


Препоръчано мнение

Здравейте,

 

последните няколко седмици забелязвам, че в купето ми се просмуква миризма от околната среда. За сега е слабо, но въпреки всичко се чувства. Напоследък като почнаха да се палят много печки все по-често се сещам за тоз проблем.

Някой има ли идея от къде може да се е получило това. В сервиза ми казват, че няма филтър на купето, но ... явно все от някъде влизат миризмите.

Помогнете, ако можете....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нещо по специфично? Как до сега не си усещал от околната среда. примерно ако има теч на масло се усеща, или пук на антифриз (той ухае малко по странно което може да те бърка).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нещо по специфично? Как до сега не си усещал от околната среда. примерно ако има теч на масло се усеща, или пук на антифриз (той ухае малко по странно което може да те бърка).

.... По скоро наистина става дума за околната среда, а не за технически проблем. Може да звучи прозаично, но ... например минавам през някое село и вътре в колата почва да се усеща например миризма на крави ....., минавам покрай запалено стърнище - .... е - чак дим не влиза, но... се усеща .... За такъв проблем става дума;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми може би е от парното.Все пак идва ваздух от вънка дори да не си го пуснал.Ако не искаш да го осещаш това нещо просто напраи парното да варти въздуха в купето а не да идва от отвънка. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, търсиш лукс в спортна кола... да не е от професионалното издигане :rolleyes:

Имаше разни варианти за монтиране на филтър, но не съм сигурен дали е приложимо за теб, а и не съм убеден че хартиен филтър би спрял миризмите...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...