Премини към съдържание

Допълнителни халогени /фарове за мъгла


Препоръчано мнение

Здравейте,

 

През последнитре дни нещо все по-често ми се налага да карам в мъгла. Някой има ли идея какви допълнителни халогени да сложа и как, ерстествено без да развалям визията на колата. Търсих, но не успях да намеря онлайн каталози, или най-малкото - някой да е правил подобни "подобрения" на Еклипс. Ще се радвам ако някой сподели идеи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми беше голям мерак на Галант-а да сложа.... Има си фабрични принципно и аз търсех оригинални. Наложи се да ги поръчам от САЩ и се оказаха даже от VR4 - здрави и с лупи.... но след като ми мина мерака ги ползвам 2-3 пъти годишно...

Все пак може законно да ги ползваш само при намалена видимост. Трябва хем да е намалена видимостта, и да е тъмно и да си извън града /в града е осветено/, за да има смисъл от ползването им... Виж за дупките има някаква полза - по-добре се виждат...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виж аз с какво си го докарах от Германия. Това по принцип си е кит за Еклипс на Хела и си мисля, че някой дилър в БГ ще може да го достави.

 

post-1198-1196061149_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Лично аз си реших проблема с халогените много лесно. Просто им отрязах кабелите и ги свързах директно към акумулатора с реле, което се задеиства от габаритните светлини. Необходимо е да се направи лека регулировка като се смъкнат надолу и след това светят перфектно.(нямам логично обяснение защо са ги направили да се включват само при дълги светлини?)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ооох, ох ох.... как ми изтичат очитенощем, и аз се замислих за халогени, но на друг модел... та се чудя - дали тези кръглите от еклипса по-горе няма да мога да ги монтирам на Спейс Ранър? Пък Божо, 3 пъти да се наложи да ги пусна - много нерви ще спестя, че едва се прибрах в Сливен преди 3 седмици

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ооох, ох ох.... как ми изтичат очитенощем, и аз се замислих за халогени, но на друг модел... та се чудя - дали тези кръглите от еклипса по-горе няма да мога да ги монтирам на Спейс Ранър? Пък Божо, 3 пъти да се наложи да ги пусна - много нерви ще спестя, че едва се прибрах в Сливен преди 3 седмици

 

Провери при някой вносител на HELLA, може и да имат китове за Runner-а. Тези са си за Еклипс G1 и определено не мисля, че ще ти свършат работа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лично аз си реших проблема с халогените много лесно. Просто им отрязах кабелите и ги свързах директно към акумулатора с реле, което се задеиства от габаритните светлини. Необходимо е да се направи лека регулировка като се смъкнат надолу и след това светят перфектно.(нямам логично обяснение защо са ги направили да се включват само при дълги светлини?)

Как така та тези халогени са допълнение към дългите. Нямам си на идея какъв е ефекта но подобре допълнителни поне това е моето мнение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
Как така та тези халогени са допълнение към дългите. Нямам си на идея какъв е ефекта но подобре допълнителни поне това е моето мнение.

Ефекта е след допълнителната им регулировка(когато се смъкнат леко надолу), тогава светят по-добре от които и да е други халогени. Ако не се беше получило перфектно изобщо нямаше да го споделя във форума.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...