Премини към съдържание

За Срещата на марката


sodar

Препоръчано мнение

Много слабо се представихме с каризмите на срещата в Априлци, защо така :).

Само аз и колегата pepper, с когото така и не се запознах лично защото пристигна май доста късно вечерта и не се засякохме нещо.

А ми се искаше да споделя впечатлениета си от колата и да коментирам проблемите са които съм се сблъсквал или имам.

Но нищо надявам се че другият път ще се представим по-достийно :icon_thumbup:

 

И между другото бях единствения от форума, от източна България, с изключение на колегата mali от Бургас, на когото до колкото разбрах, пътните условия са попречили да присъства.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много слабо се представихме с каризмите на срещата в Априлци, защо така :).

Само аз и колегата pepper, с когото така и не се запознах лично защото пристигна май доста късно вечерта и не се засякохме нещо.

А ми се искаше да споделя впечатлениета си от колата и да коментирам проблемите са които съм се сблъсквал или имам.

Но нищо надявам се че другият път ще се представим по-достийно :icon_thumbup:

 

И между другото бях единствения от форума, от източна България, с изключение на колегата mali от Бургас, на когото до колкото разбрах, пътните условия са попречили да присъства.

 

 

Наистина пристигнахме доста късно, към 20,00 часа, поради задъстване, в което стояхме близо час и половина. Между другото, видяхме каримичката :icon_thumbup: , но сред 55 човека е малко трудно да познаеш кой с каква кола е, а щеше да е хубаво да се запознаем. Нищо, другия път живи и здрави пак ще бъдем на лице.

 

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами да доста хора бяхме наистина и времето ни изигра лоша шега, като не ни позволи да седим около колите за да видим, кой, кой е и какво кара за да можем да се запознаем.

А и за мен беше още по-трудно, при условие че нямаше никой от моята посока, с когото да се съберем още по пътя да се запознаем, малко бяхме аутсайдери ние от Изтока :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами да доста хора бяхме наистина и времето ни изигра лоша шега, като не ни позволи да седим около колите за да видим, кой, кой е и какво кара за да можем да се запознаем.

А и за мен беше още по-трудно, при условие че нямаше никой от моята посока, с когото да се съберем още по пътя да се запознаем, малко бяхме аутсайдери ние от Изтока :)

Колега не си бил единствен от източна България!

Имаше едно семейство от Шумен , кйто живеят във Варна.

Те бяха с един черен Галант- комби.

Пристигнаха към 3 часа следобяд.

 

 

 

 

Колегата mali даже беше тръгнал от Бургас , стигнал до Шипка и се върна защото неможеше да премине Стара планина.

Мисля и той караше Каризма.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много слабо се представихме с каризмите на срещата в Априлци, защо така :).

Само аз и колегата pepper, с когото така и не се запознах лично защото пристигна май доста късно вечерта и не се засякохме нещо.

А ми се искаше да споделя впечатлениета си от колата и да коментирам проблемите са които съм се сблъсквал или имам.

Но нищо надявам се че другият път ще се представим по-достийно :icon_thumbup:

 

И между другото бях единствения от форума, от източна България, с изключение на колегата mali от Бургас, на когото до колкото разбрах, пътните условия са попречили да присъства.

Много лошо представяне на Източна България,може би на пролет ще е по-силно и многобройно.

Може да си организираме някоя срещица на местно ниво.Какво ще кажете?

Да се запознаем поне . :icon_n_gathering:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да за галанта знам, но казах че съм единствения от форума, но както и да е, а съм напълно за, среща на варненските мицубишита, само да вземем някак да се организираме за някой от близките уикенди.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много лошо представяне на Източна България,може би на пролет ще е по-силно и многобройно.

Може да си организираме някоя срещица на местно ниво.Какво ще кажете?

Да се запознаем поне . :icon_n_gathering:

 

Вие от Варна последно време много бързо увеличихте бройката, ама и така трябва :icon_thumbup: . За подобна регионална среща може да се обсъжда, че може и някои от Бургас да дойде - тука е близо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега не си бил единствен от източна България!

Имаше едно семейство от Шумен , кйто живеят във Варна.

Те бяха с един черен Галант- комби.

Пристигнаха към 3 часа следобяд.

Колегата mali даже беше тръгнал от Бургас , стигнал до Шипка и се върна защото неможеше да премине Стара планина.

Мисля и той караше Каризма.

 

 

Бях тръгнал да, само разходката до Казанлък и обратно дето ми остана ама понякога и така става, не случих на подходящо време. Писах подробности за това в другата тема за срещата, че да не се повтарям.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, много съжалявам че така стана.........май аз съм виновен че избързах да обявя датите, предвид това , че имаше още една дата и място............но както казах още тогава ще има още една среща - нещо като новогодишна или последна среща за тази година, а вчера и онзи ден бяхме 10-11 нември........все пак ако бяхме направили срещата другата седмица,, то тогава щяха да се натрупат много такива .............Но какво да се направи - случва се ......... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, много съжалявам че така стана.........май аз съм виновен че избързах да обявя датите, предвид това , че имаше още една дата и място............но както казах още тогава ще има още една среща - нещо като новогодишна или последна среща за тази година, а вчера и онзи ден бяхме 10-11 нември........все пак ако бяхме направили срещата другата седмица,, то тогава щяха да се натрупат много такива .............Но какво да се направи - случва се ......... :icon_blush:

 

DJ - не изпитвай чувство за вина. То ако можеше да се знае, ние се уговаряхме толкова отдавна. Едва ли някой е допускал че точно сега ще се развали времето. Но за всички Вас присъствали на самото мероприятие си е било атракция - зимна среща и то почти национална.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

До колкото се сещам другата дата беше за тази седмица.

Прогнозите за времето са подобни.

На мен също ми стана много кофти.

Даже моя приятел звъня за инфо за прохода Троян-Кърнаре и там ни казаха че има 30 см. сняг.

Кофти е наистина.

Щяхме да сме повече.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

бе не се косете чак толкова! предната вечер се прибрах от Виена, чаках жената да се върне от Солун (тръгване оттам в 10 сутринта) в събота и бях почти сигурен, че ще дойдем. ама какво да се прави?! зимата пак ни изненада!

срещи пак ще има, да сме живи и здрави - някой ще успяват, други - не.... живот...

Важното е, че колегите от ЮБългария не са пострадали (нито колите им), другото - друг път, пак ще се събираме(събирате, щото пак не успях, колкото и да ми е криво..)

Здраве да е! и безаварийно

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...