Премини към съдържание

Remus за Колт?!


Препоръчано мнение

Колега защо не ни направиш едно клипче да му се порадваме?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Това гърне е направо уникално, много добър звук изкарва. Поздравления!

Редактирано от golev
Правописни грешки
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа честно и аз съм с Ремус. Така купих колата за мой късмет. Това е просто уникат - звука е направо луда работа. Не знам дали има разлика във вървенето защото не сам карал с обикновено гърне. Моето си е със сертификат за качество и доста по-голямо от обикновените. Аз съм от Асеновград и ако има някаква среща в Пловдив с удоволствие ще дойда да го видите. :mitsu-smiley:

Редактирано от Emil Dimitrov
Много правописни грешки!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега защо не ни направиш едно клипче да му се порадваме?

Бих искал да ти покажа , но за съжаление аз сега съм в Австрия , а колата е в Пловдив в гаража. Нека ако колегата Mobile`Mania наистина е с такова гърне да дрънне едно показно клипче , а ако ли не обещавам като се прибера след някой ден да пусна едно във форумчето!!! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Малко ще вдигна темата. Моя Ремус е със сертификат и е абсолютен оригинал. В каталог от 2004 струва 350 евро. Ако имате желание мога да направя един клип утре и да го кача вечерта, за да чуете звука. Поздрави. :)

Редактирано от Стамов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малко ще вдигна темата. Моя Ремус е със сертификат и е абсолютен оригинал. В каталог от 2004 струва 350 евро. Ако имате желание мога да направя един клип утре и да го кача вечерта, за да чуете звука. Поздрави. :)

 

Ето както обещах клипче на ремуса на Колт-а :)

 

http://vbox7.com/play:af125dd4

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...