Премини към съдържание

Резервоар за Lancer 1996


Kring

Препоръчано мнение

Здравейте

 

Преди известно време се сдобих с Lancer 1.3i GLX от 1996 година. Оказа се, че като се покара малко в купето започва да се усеща доста задушлива миризма на бензин. След по-обстоен преглед се видя, че областта на заварките на резервоара е много гнила и като се напълни резервоара от там тече...

В сервиза твърдят, че такива резервоари нямало нито тук, нито в Европа. Варианта бил да се поръча от Япония, за цена от порядъка на 1500лв... :icon_crying:

Въпросът ми е някой знае ли дали е възможно да се поправи подобен проблем (което ми се струва само временно решение) или къде евентуално мога да потърся резервоар втора употреба (като пресен собственик на автомобил още не съм никак наясно със сервизи, морги и подобни места... :icon_blush: )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В института по заваряване в Дружба 1 може да питаш - бул. Асен Йорданов срещу Дома на глухите

Виждал съм да правят такива неща.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Здравейте, за съжаление и аз опрях до резервоара на Лансера:(.

Минах през една обезопасена с метална скара шахта и за късмет тази скара точно при мен се размести, обърна и проби резервоара, като говорим за поне сантиметър голяма дупка.

Това дали може да се залепи с БИЗОН, или Бизол не съм сигурен как се казваше - лепило течен метал.

Отказах се да търся, почти никъде не намирам Резервоар за Мицубиши Лансер 1995, Дизел.

 

Ще се радвам на съвет, ако някой вече го е правил.

 

Поздрав

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...