Премини към съдържание

Дайте съвет за летни гуми 225/60/18


Препоръчано мнение

Колеги от реномираните марки гуми кои бихте взели! Досега бях с континентал но са доста шумни! Мишлен или Дънлоп да взема за мицу!И кои 18 цола ще влязат без да опират 225/60/18 или 235/60/18 ако въобще става втория размер а нашите машини!Нека дискутираме и обсъдим кой с какви кара и доволен ли е!

Редактирано от Pe6o pajero 3
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с 225 60 18 , мисля , че ако сложа 235, може да опрат отпред при крайно положение.Ако са 235 на 55, ще станат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От къде ги изкарахте тези размери гуми, по спецификация трябва да е:

 

Размери гуми за PEUGEOT / 4007

 

Сериен размер-215/70 R16

Алтернативни размери - 225/55 R18

 

Данеби да има разлика в цените на гумите, като при цената за гумите на предишната (галант) по стандарт 195/55/15 скъпа и рядка гума в сравнение на масовата 195/60/15 ?

Редактирано от sunnyboy115
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега как ще сложим 16цола!Това даже на мен ще ми е смешно като си го гледам отстрани а и никаква стабилност няма да има!Аз питам за 18цола само и то само широчината да уточним и сме готови!Хубаво и евтино няма,че то на леката кола са ми 16 и на сува ли да слагам такива!Мишлен ще си взема реших гледам че са с показатели А за сухо и А за икономичност ,и на шум са 68 дицибела направо къртят!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямало да има стабилност!Колегата ти дава за пример един от стандартните размери според производителя.

Ти сериозно ли разбираш повече от конструкторите в завода?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

IMG-20210330-182412.jpg

 

И с 16" джанти не е зле, даже возията е по-комфортна от 18".

 

IMG-20210330-182340.jpg

 

Така изглеждат на ситроен ц кросъра с алуиминиеви джанти.

IMG-20210330-182538.jpg

Редактирано от sunnyboy115
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре стои на ситроена няма спор!Но предпочитам голям цолаж а и е по стабилна колата!Сега зимата съм на 17 цола и усещам разликата особено в завоите от 18ките с континентал!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...