Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Препоръчано мнение

  • преди 5 седмици ...

Колеги имам няколко въпроса ако някои може да помогне ще съм много благодарен.

След около месец чакане и смяна на съединител, датчик и куп гарнитури взех колата всичко беше наред около 100км. Когато колата загрее на 85градуса започва да влиза в някакъв сервизен режим не иска да сменя скорости остава на 1 или 2-ра ритя и тн. Занесох я пак в сервиза и според майстора най вероятно има проблем с управляващия блок на ск. кутия( странното е че преди нямаше такива проблеми). Та въпроса ми е някои имал е подобен проблем и тоя упр. блок ремонтира ли се и къде ?

Благодаря предварително !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колеги имам няколко въпроса ако някои може да помогне ще съм много благодарен.

След около месец чакане и смяна на съединител, датчик и куп гарнитури взех колата всичко беше наред около 100км. Когато колата загрее на 85градуса започва да влиза в някакъв сервизен режим не иска да сменя скорости остава на 1 или 2-ра ритя и тн. Занесох я пак в сервиза и според майстора най вероятно има проблем с управляващия блок на ск. кутия( странното е че преди нямаше такива проблеми). Та въпроса ми е някои имал е подобен проблем и тоя упр. блок ремонтира ли се и къде ?

Благодаря предварително !!!

 

След смяна на съединители, мехатроник и след каквато и да е интервенция по скоростната кутия- ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да се направи процедурата " TEACH IN " със специализиран софтеуеар М.U.T 3. В официалните сервизи трябва да го имат. Много важно е човека който го прави да е наясно с процедурата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 6 месеца ...
  • преди 3 седмици ...

Благодаря на колегата Даниел Цветков. Но се оказа че в Русе никой неможе да направи въпросната процедура. Кой е най-близкия оторизиран сервиз  до Русе - този във Варна или трябва да се ходи в София?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...