Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Светна чека


Препоръчано мнение

Здравейте,колата е Спейс стар 1.3 82кс 2003г. излиза грешка P0170.Пали и върви нормално, някой ако помогне ще съм благодарен.

Редактирано от emovw
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,колата е Спейс стар 1.3 82кс 2003г. излиза грешка P0170.Пали и върви нормално, някой ако помогне ще съм благодарен.

 

Трябва да отидете на диагностика при човек който разполага с софтуера за митсубиши иначе може да попаднете само на възможни проблеми които не дават отговор за конкретния проблем поне аз минах по този път и дадох пари без това да реши проблема ми! Докато не попаднах на точния човек и успях да си реша проблема.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Грешката е свързана с изпускателната ви система. Най-вероятно проблем с ламбда сондите - смяната е лесна и евтина. Ако карате и на газ то живота им драстично намалява.

Не е изключено да е и катализатор, който може да е запушен вече и амортизиран. Най-лесно се диагностицира с премерване на температурата преди и след катализатора.

Общо взето ви трябва добра диагностика, преди да се хвърлите в разходи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще ми е интересно дали сте открили проблема, че и аз съм така от известно време. Уж се оправи, ама за малко. Пак си светна, а с тия корони не мога и на свестен сервиз да отида...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще ми е интересно дали сте открили проблема, че и аз съм така от известно време. Уж се оправи, ама за малко. Пак си светна, а с тия корони не мога и на свестен сервиз да отида...

 

Да при мен се оказа развален датчик който отговаря за запалването и детонацията в цилиндрите и оборотомера,но при мен не само че светваше чека но и при подаване на газ забиваше и работеше с цилиндър по малко и губеше мощност и повече от 80км не можеше да вдигне в пределни режими например при изпреварване или при изкачване на баир надявам се да съм ви бил полезен!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! Не ми стана ясно за кой точно датчик говорите, но при мен няма загуба на мощност и работа на 3 цилиндъра. Просто имам усещане за по-голям разход на гориво. И рядко се чувства нестабилност на оборотите на празен ход.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда е било от лошо гориво.Сипах добавка и след стотина километра сам изгасна чека.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...