Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Дръжки за врати


Препоръчано мнение

Здравейте! От известно време търся задна дясна външна дръжка за вратата, но без успех. По колите на части в сайтовете или са продадени или са счупени. В магазин ми предложиха чисто нова на цена малко над 100лв, което не е оправдано според мен.

 

Въпроса ми е дръжките еднакви ли са за всички модели (по-старите и по-новите (фейслифтовите)) ? И също така препоръки къде може да има налични такива ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! От известно време търся задна дясна външна дръжка за вратата, но без успех. По колите на части в сайтовете или са продадени или са счупени. В магазин ми предложиха чисто нова на цена малко над 100лв, което не е оправдано според мен.

 

Въпроса ми е дръжките еднакви ли са за всички модели (по-старите и по-новите (фейслифтовите)) ? И също така препоръки къде може да има налични такива ?

 

За кой модел и година става въпрос?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За кой модел и година става въпрос?

И аз търся задна лява външна дръжка за SpaceStar 1.8GDI 1999г.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

И аз търсих доста време. В последствие се оказа, че от Каризма стават. Взех 2 вече година нямам проблеми.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес случайно набарах 1 в megaparts.bg Виж погледни там ако искаш. Ако не се льжа цената беше 42лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...