Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Смяна Ангренаж в Балканстар


Noobaplay

Препоръчано мнение

Колеги, някой запознат ли е с цените в Балканстар и колко би струвало смяна на ангренаж понеже си взех колата ,а тя е купувана от Балканстар и понеже не съм особено запознат, не знам дали трябва само там да се поддържа, въпреки че вече са и изтекли годините гаранция.

 

Благодаря за вниманието.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз смених ангренаж и външния ремък и там каквито ролки трябва преди около месец, на 106 хил. км. (при препоръка 120 хил.), дизел 2.0, в Бургас. Цена за всички части - около 590 лв. Цена за труд - 150 лв. Гледай да се придържаш около тези цени, ако можеш. Това в малък, но доверен сервиз за VW двигатели, какъвто е моят.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам не е задължително, след като колата е на 10 години вече, да се поддържа в Балканстар и ако някой може да ми препоръча добър сервиз в София, понеже искам да и направя цялостно обслужване преди да я подкарам сериозно. Мерси предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С ролките и ремъка, трябва да се смени и водната помпа, защото на нея има ролка и ако все пак държите да имате гаранция на ремонт за 1000лв.

Това свърших аз при DJ Tymbi/Пламен - перфектна работа, спомен за цената нямам, но нямам и забележки!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С ролките и ремъка, трябва да се смени и водната помпа, защото на нея има ролка и ако все пак държите да имате гаранция на ремонт за 1000лв.

Това свърших аз при DJ Tymbi/Пламен - перфектна работа, спомен за цената нямам, но нямам и забележки!

.....и шестограмчето ,което върти балансир валовете....защото то прави големите поразии ,а много от сервизите дори и не са чували че има такова....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...