Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Хладилна чанта


Tray

Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

 

Имам хладилна чанта за кола, която се включва в запалката на колата. Колата е Galant v6 Avance.

Тази хладилна чанта е била използвана преди това на Daewoo Cielo и там зарядното се е стопявало във входа за запалката, докато въпросната хладилна чанта е била включена.

Самото зарядно вече е сменено с ново(и на колата, и на чантата), запоено и готово за използване отново. Но, въпроса ми е - този проблем може ли да се очаква и с Галанта.Проблема със стопяването с колата ли е, или със зарядното.

В момента докато си зареждам телефона, зарядното (друго) загрява доста. Нямам спомен да загряваше така на стария Сивик.

 

Да речем, че проблема е в хладилната чанта - ако си купя нова по качествена да кажем, това значи ли че няма да имам проблеми със загряване.

 

Опитвам се да разбера дали има лимит на това какво можеш да включвап и колко дълго, във входа за запалката. Ако има, лимита на запалката ли е(мъжкото), или на буксата(женското).

Потърсих теми във форума, но намерих основно за неработещи запалки :)

 

Благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Многократно съм пътувал с включена хладилна чанта и зарядно за навигация заедно. Проблеми не съм имал.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът ти преди е бил в некачествения кулпунг на хладилната чанта и/или на запалката на колата. Поради лош контакт металът там е загрявал и е довел до стопяване на пластмасата. Сега си сменил и куплунга, и колата. Пробвай, със сигурност инсталацията ще издържии. По спомен бушонът е 20 А.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Благодаря de4i, пробвах я пак на дълъг път с новите части и вече всичко изглежда нормално. Да проблема е бил в куплунга.Благодаря много на всички за помоща.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...