Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Препоръчано мнение

Здравейте изчетох цялата тема до тук и като цяло разбирам ,че този автомобил има повече плюсове и някакви минуси без които може би няма автомобил без никакви минуси,но общото мнение на собствениците е ,че е добър и са доволни . Разхода за голям и висок автомобил от около 7,8 -10 /100 е приемлив все пак не е 900 кг . Има леки коли със градски разход около 13,15,16/100 и повече . Изчетох цялата тема до тук ,но понеже е от доста години назад не виждам никъде никой да е писал нещо за това ,което мен ме вълнува ! А именно това ,че искам да купя Хибрид от 2022 г октомври ,но явно никой няма впечатления от този хибридният модел със 100.к.с двигател и два електромотора по 44 к.с или обща мощност 188 к.с . За мен това ,което беше изписано по темата ми беше много полезно и важно ,но не можах да разбера най -важното ,а именно дали този мотор 1,5 -163 к.с е директно връскване или е многоточково впръскване . Демек този СУВ Става ли да му се сложи ГАЗ или няма да стане ? Друго ,Друго ,какво ме интересува ,ами може би дали някъде преди покупката ,понеже не е чсто нов автомобила а е на 1г и половина на 30 000 км има къде да го закарам при специалист да му се провери състоянието общото ,но и това най -вече на тази хибридната система или батерията ли се замерва ,не знам . Ако някой може да ме насочи към сервиз за обща диагностика и състоянието на автомобила + проверка на хибрида ще бъда благодарен да сподели сервиз . Аз съм от Пловдив и не искам да чувам за Силвър Стар,където дерат кожи на живо. 

Редактирано от Strange Man
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 79
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

  • Admin

Не може да се сложи газ.  Специалист по мицубишита за щастие имате (имаме) в Пловдив - Милен "Жаки Ауто".  :first:

Това е профила му във форума - Milen_z

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На 2/15/2024 at 9:36 AM , Светльо Ангелов написа:

Не може да се сложи газ.  Специалист по мицубишита за щастие имате (имаме) в Пловдив - Милен "Жаки Ауто".  :first:

Това е профила му във форума - Milen_z

Благодаря ви за насочването към Милен ,но явно нещо Вие не сте разбрали . Обадих му се и той ми потвърди точно обратното -Каза всички Еклипси от първото до последното стават на газ и не са директно впръскване . Благодаря все пак бяхте ми полезен . 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Щом Милен е казал така, трябва да приемем, че стават на газ.  :good:

Нека някой от колегите, който е газифицирал Eclipse Cross да каже как се държат колите на газ.

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...