Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Диагностиика за Паджеро 3


Препоръчано мнение

Кат чета тук там излиза, че MUT III е диагностика само за Митсубиши. В алиекспрес гледам цени от по 600 долара и на горе.

Това чудо всичко ли чете през ОБД2 или му трябват различни кабели за отделните блокове?

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кат чета тук там излиза, че MUT III е диагностика само за Митсубиши. В алиекспрес гледам цени от по 600 долара и на горе.

Това чудо всичко ли чете през ОБД2 или му трябват различни кабели за отделните блокове?

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

...MUT III е само за диагностика на Мицубиши, аз когато бях на същата дилема, си взех по универсална диагностика, която да може и други коли и марки да прави....МУТ 3 обаче има много повече възможности специално за :mitsu-smiley: от другия тестер ......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за информацията.

DJ, кажи моля те ти каква диагностика ползваш?

Аз с помощта на torque Pro успях да изкарам доста параметри на двигателя и няколко параметри на автомата. Руснаците със същото приложение четат над 70 параметъра, включително такива от раздатката, климатика и SRSa. Предполагам моя obd2 блутут адаптер е някакъв ЕЛМ клонинг и не поддържа всички протоколи.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за информацията.

DJ, кажи моля те ти каква диагностика ползваш?

Аз с помощта на torque Pro успях да изкарам доста параметри на двигателя и няколко параметри на автомата. Руснаците със същото приложение четат над 70 параметъра, включително такива от раздатката, климатика и SRSa. Предполагам моя obd2 блутут адаптер е някакъв ЕЛМ клонинг и не поддържа всички протоколи.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Неговата чете най-различни показания, не знам дали за бъзика, но ми каза, че таблото било с няколко градуса над нормалното, а съм лед-лампички :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...