Премини към съдържание

Полезна информация за коли втора употреба


Препоръчано мнение

След като от известно време търся да сменя Лансъра и в момента нямам възможност за чисто нова, а не ми се заробва с лизинг, гледам обяви в mobile.de и mobile.bg.

Все няколко оферти намирам, дето се оказва че не са оферти :).

Показаха ми един сайт, който може да е полезен на всеки в моето положение.

 

https://www.autodna.com/ е сайта.

 

Как се работи: взимаш рама, на този линк https://www.autodna.com/vehicle-history я вкарваш.

Плащаш скромна сума около 10-12 евро и ти вади ако е налична история на автомобила.

 

Бях харесал кола, която видимо беше в перфектно състояние и на 44к км. от mobile.bg

След проверка в този сайт се оказа с челен удар :), за това и историята и в Мерцедес приключва към края на 2015г.

Сайта вади доста обширна информация за колата + в моя случай 14 снимки на ударената кола.

 

Screenshot_3.jpg

 

Това е скрийншот от пдф-а.

Мисля че сайта може да е полезен на всички :). Ако някой желае да види как изглежда целия pdf, може да го кача някъде и да сложа линк.

Редактирано от Rangel Simov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сайта, наистина е полезен! Наскоро при закупуването на Митсу Грандис, проверих историята му по рама и информацията е много полезна.

При мен таксата беше около 6евро (не знам дали зависеше от нещо).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не съм ги пробвал. Ако имаш някоя купувана не чисто нова я пробвай, ама си плати :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...