Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Полезна информация за коли втора употреба


Препоръчано мнение

След като от известно време търся да сменя Лансъра и в момента нямам възможност за чисто нова, а не ми се заробва с лизинг, гледам обяви в mobile.de и mobile.bg.

Все няколко оферти намирам, дето се оказва че не са оферти :).

Показаха ми един сайт, който може да е полезен на всеки в моето положение.

 

https://www.autodna.com/ е сайта.

 

Как се работи: взимаш рама, на този линк https://www.autodna.com/vehicle-history я вкарваш.

Плащаш скромна сума около 10-12 евро и ти вади ако е налична история на автомобила.

 

Бях харесал кола, която видимо беше в перфектно състояние и на 44к км. от mobile.bg

След проверка в този сайт се оказа с челен удар :), за това и историята и в Мерцедес приключва към края на 2015г.

Сайта вади доста обширна информация за колата + в моя случай 14 снимки на ударената кола.

 

Screenshot_3.jpg

 

Това е скрийншот от пдф-а.

Мисля че сайта може да е полезен на всички :). Ако някой желае да види как изглежда целия pdf, може да го кача някъде и да сложа линк.

Редактирано от Rangel Simov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сайта, наистина е полезен! Наскоро при закупуването на Митсу Грандис, проверих историята му по рама и информацията е много полезна.

При мен таксата беше около 6евро (не знам дали зависеше от нещо).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не съм ги пробвал. Ако имаш някоя купувана не чисто нова я пробвай, ама си плати :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...