Премини към съдържание

Mitsubishi Autlender 2.2 D-ID 2008


Препоръчано мнение

Здравейте,

 

От БС - Варна ми казаха, че на френския мотор 2,2 DID ангренажния ремък се сменя на 240 х.км.

На 120 х. се сменя на фолксвагеновия.

Моля колегите с такива коли да споделят вярно ли е това.

Предварително благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,аз скоро купих същият Аутлендър 2.2 на 214000км и си му смених ролките,водната помпа и ремъка,въпреки че предишната смяна пише че е правена на 136500 км

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,аз скоро купих същият Аутлендър 2.2 на 214000км и си му смених ролките,водната помпа и ремъка,въпреки че предишната смяна пише че е правена на 136500 км

 

Този, който взех аз е купуван от БГ и е обслужван в БС - Варна, питах дали са му сменяни тези консумативи, ако са - кога, ако не са - кога трябва.

Отговориха ми - не са, защото автомобилът е на 140 х. км., а те се сменят на 240.

И понеже ми е странно и съмнително питам - да не прецакам колата...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Френски мотор, предполагам Пежо. Що не отидеш до сервиза на Пежо да питаш.

 

Sent from my C6903 using Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Същите притеснения имах (2,2 дизел 2008г). От БС казаха, че се сменя на 190 000 хиляди, СФА бяха по оптимистични: 210 000 км. Смених го на 170 000 със същата марка ремък, не във фирмен сервиз. При въпрос кога да направя следващата смяна, отговорът беше: до 90 000 км

Редактирано от lem
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно така, ангренажния ремък се сменя превантивно на 90 000 км или 5 години, което настъпи по-рано.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...