Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Автоматично вдигане на стъклата?


Препоръчано мнение

Има ли някъде скрита функция за автоматично вдигане на стъклата при изгасване на колата, за Mitsubishi Outlander 2.2 DI-D 4WD, 2016 г.???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Lol при толкова глупости дето могат да се реголират, да няма нещо толкова просто, много съм изненадан. Е жената ще трябва да се сеща сама :)

 

БС да го д*хат!

 

Преди време питах в БС - казаха - твърдо НЕ!

а Лансер-а има?!?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нарича се комфорт модул и ако колата го има по скъпите диагностики го ловят и може да се активира.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Такова нещо май нямаме, както и да е.

 

п.с. След посещение на авто салона 2017, мога да кажа, че нищо ново няма във версията 2018, само едни пластмаси са сменили вътре.

 

Нарича се комфорт модул и ако колата го има по скъпите диагностики го ловят и може да се активира.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Такова нещо май нямаме, както и да е.

 

п.с. След посещение на авто салона 2017, мога да кажа, че нищо ново няма във версията 2018, само едни пластмаси са сменили вътре.

....ми има си специален модул за тзи работа, и се вързва към ЕТАКТ модула.....струва 139 лв. или нещо такова беше.....идеята е, че ако забравиш някое стъкло отворено и закл. колата , то се вдига автоматично.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Адрес където мога да видя повече инфо за този модул, ако може?

 

....ми има си специален модул за тзи работа, и се вързва към ЕТАКТ модула.....струва 139 лв. или нещо такова беше.....идеята е, че ако забравиш някое стъкло отворено и закл. колата , то се вдига автоматично.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Адрес където мога да видя повече инфо за този модул, ако може?

http://prikachi.com/images/347/6580347s.jpg

Това е само една от многото схеми ,които съм ползвал за такава работа, има много и най разнообразни.......

Отиди в Тояга да ти сложат на колата, имат модул със смарт технология, която се програмира към твоя ЕТАКТ модул и става все едно е оригинално така.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...