Премини към съдържание

Автоматично вдигане на стъклата?


Препоръчано мнение

Има ли някъде скрита функция за автоматично вдигане на стъклата при изгасване на колата, за Mitsubishi Outlander 2.2 DI-D 4WD, 2016 г.???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Lol при толкова глупости дето могат да се реголират, да няма нещо толкова просто, много съм изненадан. Е жената ще трябва да се сеща сама :)

 

БС да го д*хат!

 

Преди време питах в БС - казаха - твърдо НЕ!

а Лансер-а има?!?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нарича се комфорт модул и ако колата го има по скъпите диагностики го ловят и може да се активира.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Такова нещо май нямаме, както и да е.

 

п.с. След посещение на авто салона 2017, мога да кажа, че нищо ново няма във версията 2018, само едни пластмаси са сменили вътре.

 

Нарича се комфорт модул и ако колата го има по скъпите диагностики го ловят и може да се активира.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Такова нещо май нямаме, както и да е.

 

п.с. След посещение на авто салона 2017, мога да кажа, че нищо ново няма във версията 2018, само едни пластмаси са сменили вътре.

....ми има си специален модул за тзи работа, и се вързва към ЕТАКТ модула.....струва 139 лв. или нещо такова беше.....идеята е, че ако забравиш някое стъкло отворено и закл. колата , то се вдига автоматично.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Адрес където мога да видя повече инфо за този модул, ако може?

 

....ми има си специален модул за тзи работа, и се вързва към ЕТАКТ модула.....струва 139 лв. или нещо такова беше.....идеята е, че ако забравиш някое стъкло отворено и закл. колата , то се вдига автоматично.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Адрес където мога да видя повече инфо за този модул, ако може?

http://prikachi.com/images/347/6580347s.jpg

Това е само една от многото схеми ,които съм ползвал за такава работа, има много и най разнообразни.......

Отиди в Тояга да ти сложат на колата, имат модул със смарт технология, която се програмира към твоя ЕТАКТ модул и става все едно е оригинално така.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...