Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Колата мирише яко на лак(?) след пребоядисване на детайли


f18

Препоръчано мнение

Бях оставил колата в Балканстар за пребоядисване на няколко детайла от леки щети. След като си я взех се оказа че вътре в купето ЯКО си мирише на нещо като лак. И не мога да отмириша това вече няколко дни.

Явно като го понагрее слънцето и замирисва - мн неприятно. Има ли някой идея от какво и как може да се получи това? Иначе откакто съм я взел колата досега 4 пъти съм я оставял за боядисване в БС и досега не е имало такъв проблем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Минах през това и аз, макар и на друго място. Проблема е, че колата е била отворена през цялото време и купето се е напоило с химия. Няма бързо оправяне. Карах я на почистване с озон - няма полза. Само времето ще свърши работа. Отваряй я при всеки удобен случай.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бях оставил колата в Балканстар за пребоядисване на няколко детайла от леки щети. След като си я взех се оказа че вътре в купето ЯКО си мирише на нещо като лак. И не мога да отмириша това вече няколко дни.

Явно като го понагрее слънцето и замирисва - мн неприятно. Има ли някой идея от какво и как може да се получи това? Иначе откакто съм я взел колата досега 4 пъти съм я оставял за боядисване в БС и досега не е имало такъв проблем.

.....отиди на автомивка да ти изперат салона и след това ще трябва да я покараш малко на отворени прозорци магистрално....проблема е в прахта от кита, който са търкали преди шприцване на детайла.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Отмириса се най-после – след като за целта към седмица-две на паркинга на работата оставях колата с 4-ри напълно отворени прозорци ;о)) Ама доста упорито и неприятно умирисване беше.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...