Премини към съдържание

Изхвърля Водата


Nico

Препоръчано мнение

Здравейте колеги

Мойта убавица почна да ме изненадва.Започна да ми изхварля водата.

Сменени за главата,гарнитурата и уж всичко работеше нормално за около1000 км.Но изеднъж започна да губи вода,за 1000 км около 4 литра.

Радиатора на парното се оказа спукан,изолирах го докато го сменя,но се оказа че не е от него.При нормална работна температура маркучите не са надути.Мислехме че е издухала гарнитурата на главата,но за вече ще станат 3000 км ако беше гарнитура вече да е станало мазало.

Та въпроса ми е възможно ли е предишните майстори да не са ми сменили термостата и той да не отваря докрай,и да седи полу отворен?

Става въпрос за Galant 2.0 дизел .Вече се чудя какво може да е ,и реших да питам преди пак да почнат да разглобяват майстори

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса ти е неточен.първо казваш изхвърля.после губи..

За да изхвърля..къде изхвърля.в преливника ли.когато изхвърля надува маркучи.пробива е от цилиндъра който е с по високо налягане към охл система която е около 1бар.при всички случай щом губи гарнитурата не е наред или главата е крива.шлайфана ли е.след смяна на гарнитура и хиляда километра главата се допритяга с динамометричен ключ.

Незнам какъв съвет да дам..еърни се там където са я правили.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса ти е неточен.първо казваш изхвърля.после губи..

За да изхвърля..къде изхвърля.в преливника ли.когато изхвърля надува маркучи.пробива е от цилиндъра който е с по високо налягане към охл система която е около 1бар.при всички случай щом губи гарнитурата не е наред или главата е крива.шлайфана ли е.след смяна на гарнитура и хиляда километра главата се допритяга с динамометричен ключ.

Незнам какъв съвет да дам..еърни се там където са я правили.

 

Изхвърля водата.Моя грешка.Но забелязах че като я карам по далго и с по висока скорост около 130,на къси рстояния нямам проблем.Примерно 20-30 км

И да главата е шлайфана.Какъв е шанса да не е глава или гарнитура?

Редактирано от Nico
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е шанса да не е глава или гарнитура?

Шанса винаги е 50 : 50 .http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/smile.gif

Или е спукана главата, или не е . И с гарнитурата е същото .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Nico,сега видях темата. Твоето прилича да е като моето. Същите оплаквания. Прочети ми темата, ако вече не си решил проблема. Ако си го решил, пиши как.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...