Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Молба към колега от Пловдив.


de4i

Препоръчано мнение

Здравейте колеги от Пловдив,

Имам молба към тези, които пазаруват от Практикер. Искам да си закупя ето това изделие

http://www.praktiker.bg/bg/Smart-spots/%D0%9B%D0%A3%D0%9D%D0%98-%D0%97%D0%90-%D0%92%D0%93%D0%A0%D0%90%D0%96%D0%94%D0%90%D0%9D%D0%95-PHILIPS-CORIANDER/p/429008

- комплект от два броя НИКЕЛИРАНИ халогенни луни, работят на 12 волта. Имат триъгълна форма отстрани, а отпред - правоъгълна. В комплекта май има и траф. и всичкото е около десетина лева.

Оказа се, че количествата са изчерпани в цяла България и повече няма да се зареждат. Според системата им, останали едни в Пловдив /но не било съвсем сигурно/.

Та този от Вас, който има работа в практикер, ще помоля да ги потърси и купи. Може да ми ги изпрати по еконт за моя сметка + заплащане на цената и една биричка, като се видим.

благодаря

 

п.п. Сега се загледах по внимателно в обявата и видях цена от 50 лева, което малко ме смущава, защото комплект от три броя заедно в траф, но боядисани в бяло, в София са 9.90лв. Въпреки това ги искам и понеже сумата е значителна, мога да я платя предварително + разходите по еконт. Тел. 0898 / пет, осем, осем, 091

Редактирано от de4i
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според системата им, останали едни в Пловдив /но не било съвсем сигурно/.

 

Според коя система бе Андро, на линка който си дал като кликнеш на "магазини с наличност" дава, че имат в София (Люлин), Плевен, Търново и Бургас .http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/smile.gif
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хм, много странно. Вчера бях в магазина им на изхода към Пловдив и госпожата 10 мин. цъка на компютъра и каза, че в Пловдив били останали последния комплект в БГ. Сега отивам да проверя и ще пиша.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хм, много странно. Вчера бях в магазина им на изхода към Пловдив и госпожата 10 мин. цъка на компютъра и каза, че в Пловдив били останали последния комплект в БГ. Сега отивам да проверя и ще пиша.

 

Тези дни може да отскоча до Пловдив, кажи ако след като си видял цената все още ги искаш да мина и ако ги има да ти взема :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хм, много странно. Вчера бях в магазина им на изхода към Пловдив и госпожата 10 мин. цъка на компютъра и каза, че в Пловдив били останали последния комплект в БГ. Сега отивам да проверя и ще пиша.

То защото от изхода за Пловдив до Пловдив се стига по бързо отколкото до Люлин, за това така ти е казала .http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/laugh.gif
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То защото от изхода за Пловдив до Пловдив се стига по бързо отколкото до Люлин, за това така ти е казала .http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/laugh.gif

Верно е !!! Но само ако си с :mitsu-smiley: :drive:

 

Ходено е до магазина в Люлин, нямали такава стока, не знаели каква е цената.

Вик, благодаря ти, ако ходиш вземи дори и да струват толкова, че две такива монтирах преди време, сега да не развалям картинката в куФнята. Комплект две са, задължително никелирани /блестящ сребрист цвят/, халогенни на 12 волта. Може би вървят с трафчето. Биричката остава. :drinks:

 

п.п. Ако и там няма, ще си купя оттук бели и ще ги пръсна с флакон.

Редактирано от de4i
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Aндро, немислима за габровец е покупката на ХАЛОГЕННИ лунички бре, чоУек, мчи тя една от тях Арчи повече от всичките ми ЛЕД крушки дома, бря :tok:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще карам жената да ги изключва всеки път, когато не гледа към плота. :D

 

Днес ще ида до Пловдив, ако ги намеря в Практикер ще ти ги взема

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

О.к., благодаря ти, бирата остава.

п.п. темата е за триене.

Редактирано от de4i
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...