Премини към съдържание

Мъжки клубни анцузи


Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

 

Уговорих се за изработка на клубни анцузи, цената на комплект анцуг + горнище е 53лв на комплект.

Снимки на тестовата бройка може да видите тук: https://drive.google.com/open?id=0B4jyd1nP9H6wTWxEYlN6d2oweVU

 

За поръчка може да използвате този линк: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfJlmBQwJOzmxQPukrsTa3iGl79eP9AcPuABU53RQagjwBugA/viewform

 

За да проверите списъка с поръчки: https://drive.google.com/open?id=1g5s1IU7cAmyDUjMJUcRBmXETVsasbYYwggnLm0A_J_U

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Вики,

 

Попълних за тениската на малкия и добавих и 2 броя анцузи. Когато е удобно може да ми пратиш всичко, заедно с членската карта.

 

Пиши ако още някакви данни от мен са необходими.

 

Поздрави

Георги

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Вики,

 

Попълних за тениската на малкия и добавих и 2 броя анцузи. Когато е удобно може да ми пратиш всичко, заедно с членската карта.

 

Пиши ако още някакви данни от мен са необходими.

 

Поздрави

Георги

Здравей,

 

Тениските сигурно до края на седмицата ще са поразпратени и ще пуснат кройките за детските размери, а анцузите ако имат малко по-свободно време може още другата седмица да са готови :) Но нека не дърпаме дявола за опашката :)

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вики, би ли казал каква материя е анцуга. Иначе изглежда много добре, в любимите ми цветове.

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вики, би ли казал каква материя е анцуга. Иначе изглежда много добре, в любимите ми цветове.

:mitsu-smiley:

 

Двуконечна вата памук с еластан - 70/30 памук ликра

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вики аз май ще си поръчам размер M, ама ме притесняват ръкавите, много дълги идват. Да не е някаква грешка, защото гледам че са по-дълги от крачолите. Освен да не меря правилно, от къде се мери ръкавът?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Че то ръцете не са ли по-дълги от краката, бре? :D

Нали произлизаме от мамуните, то модела затова е такъв.... :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вики аз май ще си поръчам размер M, ама ме притесняват ръкавите, много дълги идват. Да не е някаква грешка, защото гледам че са по-дълги от крачолите. Освен да не меря правилно, от къде се мери ръкавът?

 

Може да съм разменил редовете като правих таблицата. Оправих ги, сега трябва да е наред таблицата :)

 

Снимките на моята тестова бройка е размер L, мисля че няма да имаш проблем с M

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Валбоса ме разсмя до сълзи :D Вики извинявай че те занимавам, но пак ми се виждат проблемни тези размери. Преди малко мерих по мен и по един български анцуг REDICS, размер М, който ми стои перфектно. Отделно направих и справка из нета. Та за гръдна обиколка и талия размерите съвпадат с твоята таблица, но ханшът е 92 (по таблица 98-102), ръкавът е 62 (по таблица 81-82) и крачолът е 94 (по таблица 86-87). Виж за всеки случай дано е грешка в таблицата, да не ги шият така.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Валбоса ме разсмя до сълзи :D Вики извинявай че те занимавам, но пак ми се виждат проблемни тези размери. Преди малко мерих по мен и по един български анцуг REDICS, размер М, който ми стои перфектно. Отделно направих и справка из нета. Та за гръдна обиколка и талия размерите съвпадат с твоята таблица, но ханшът е 92 (по таблица 98-102), ръкавът е 62 (по таблица 81-82) и крачолът е 94 (по таблица 86-87). Виж за всеки случай дано е грешка в таблицата, да не ги шият така.

 

Избери си 1 вечер вземи тоя анцуг и ще те заведа на място да говориш с Жоро и да уточните размерите :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера на 3-ма души са изпратени анцузите, може някъде да се забавят с доставката заради снеговете, но ще помоля като ги получите да споделите мнение :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм един от тримата които съм получил пратката.С екипа няма никакъв проблем става ми ,супер е за лятото.Обаче тениската ми е къса за размер хл.Което доста ме учудва.Най-вероятно на сестра ми би и станала,но все пак си я поръчах за мен.Как да процедираме?Или да я препратя на някой,или какво? :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Получих анцузите - супер са!

Ще си взема още три! :good:

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм един от тримата които съм получил пратката.С екипа няма никакъв проблем става ми ,супер е за лятото.Обаче тениската ми е къса за размер хл.Което доста ме учудва.Най-вероятно на сестра ми би и станала,но все пак си я поръчах за мен.Как да процедираме?Или да я препратя на някой,или какво? :mitsu-smiley:

 

Да първите тениски са малко по-къси от описаните в таблицата размери, вече за новите бройки ги коригирахме. Ако искаш като станат може да ти я подменим

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Получих моя.

Имаше малко проблем с ципа на якето, не се зацепваше, но го оправих.

А, можеше и крачолите под коляното да са малко по-широки, но с тоя кусур ще мине. :)

Поръчах още един с един номер по-голям.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
  • преди 5 месеца ...
  • преди 2 седмици ...

Здравейте.Може ли един анцунг и за мене гр.Габрово Венци Лукаев еконт тятара 0897374493 размер-XXL ако има

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Може ли един анцунг и за мене гр.Габрово Венци Лукаев еконт тятара 0897374493 размер-XXL ако има

 

Здравей колега, от тук може да заявиш анцуга и желания размер: http://www.mitsubishibg.com/fan_zone/home/view/15

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...